Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
1.9.Bobři i v Orlové vítězněORL - VAL 2:4, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další přípravné utkání a vítězství mají za sebou Bobři z Valašského Meziříčí, kteří nadále zkouší nové tváře v přípravných utkáních. Již do dnešního utkání s Orlovou zasáhl hráč, který loni působil střídavě u Bobrů a v Prostějově - Patrik Kuchta a nově také hráči z Přerova - obránce Zbořil a útočník Školoud. Za Bobry se v utkání trefil Martiník, Červenka, Kovář a Školoud.
3.9.S "Bobry podél Bečvy" již tuto sobotu!redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu, 5. září 2015 pořádá HC Bobři Valašské Meziříčí sportovní odpoledne s názvem " S Bobry podél Bečvy". Více informací uvnitř článku!
4.9.Permanentky v prodeji také v rámci akce "S Bobry podél Bečvy"redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - permanentní vstupenky na druholigovou sezónu 2015/2016 budou v prodeji na zimním stadionu od soboty, 5. září, kdy bude od 14:00 hodin společná akce "S Bobry podél Bečvy" s následným vydatným občerstvením. Ten, či ta, kdo si zítra zakoupí permanentku v hodnotě 899 Kč, bude mít sobotní konzumaci piva po celou dobu zdarma. Přijdte za námi, za hokejisty Bobrů a udělejme si společně příjemné sobotní odpoledne!
7.9."Chtěl bych týmu pomoci probojovat se do bojů o play-off,"říká nová tvář v týmu Bobrů, Jakub Pořickýp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Rozhovor s novou posilou týmu Jakubem Pořickým.
10.9.První mistrovské utkání je zde, Bobři zajíždějí do Frýdku-MístkuFRM - VAL 6:0, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - První zápas sezóny máme zde. Bobři zajíždějí na horkou půdu Frýdku-Místku. Utkání se odehraje v nové hale Polárka, která má kapacitu 2060 diváků. Frýdek do nové sezóny nastupuje jako farma Třince, takže se čeká, že hráči budou bojovat o nejvyšší příčky. Naopak Bobři musí stabilizovat tým a uvidíme, jak se jim povede.
13.9.Dvě třetiny drželi Bobři s Frýdkem-Místkem krok, ve třetí periodě však padliFRM - VAL 6:0, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dvě třetiny drželi Bobři s největším favoritem na postup do první ligy krok. V té třetí však celek Frýdku-Místku ukázal své kvality a zápas jednoznačně ovládl. Za domácí celek nastoupilo několik hráčů nejen z první ligy, ale i hráči z extraligového klubu, HC Oceláři Třinec. Bobři sice ve výsledku první mistrovský zápas nezačali nejlépe, ale tým Frýdku-Místku bude favoritem každého utkání s jakýmkoliv soupeřem. Již ve středu na domácím ledě však Bobři změří síly s Kopřivnicí!
13.9.Škola bruslení na zimním stadionu ve Valašské MeziříčíredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mládežnický hokej nastartoval novou sezónu. Desítky malých hokejistů již zahájily pravidelné tréninky na ledě. A pro ty, kteří s bruslením teprve začínají, Připravuje klub HC Bobři zářijovou Školičku bruslení. Kdy bude a co vše klub letos nabízí místním mateřským školám, se dozvíte v reportáži Regionální televize CZ.
14.9.Ve druhém kole přivítají Bobři na svém ledě KopřivniciVAL - KOP 3:6, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Je před námi první domácí zápas sezóny. Do Valašského Meziříčí přijede ve středu nováček ligy z Kopřivnice. Ani jeden tým v prvním kole bodově či gólově neuspěl, a proto můžeme očekávat hladový souboj o první body do tabulky. Je pravděpodobné, že s týmem Kopřivnice přijede i početná skupina fanoušků. Přijďte podpořit Bobry a vytvořit tak dobrou atmosféru, která může pomoct k získání prvních bodů v sezóně.
17.9.Bobři po rozpačitém výkonu podlehli Kopřivnici VAL - KOP 3:6, 0.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nepodali ve svém prvním domácím mistrovském zápase dobrý výkon. Měřítko snesla snad jen první třetina, ve které Bobři svého soupeře přehrávali, nicméně brankově se prosadit nedokázali ani z trestného střílení. To Kopřivnice měla mušku dalo přesnější a efektivnější. Suma sumárum, má trenér Sedlák určitě o čem přemýšlet. za domácí se trefili Martiník, Varga M., Varga D.
17.9.Bobři se ve třetím kole podívají do BřeclaviBRE - VAL 2:4, 0.kolo | Richard Müller V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Svůj druhý venkovní zápas odehrají Bobři na půdě Břeclavi, kde se pokusí získat první body do tabulky. Břeclav však pod vedením trenéra Michala Konečného ještě neprohrála a v tabulce drží 4. místo. Utkání se odehraje v břeclavské Ice Bors aréně, která má kapacitu 4139 míst.
19.9.Bobři si odvážejí z Břeclavi velmi cenné tři bodyBRE - VAL 2:4, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dnešním zápase odvedli velmi dobrý výkon a odvážejí si z Břeclavi velmi cenné tři body za výhru. Jsou to první body v letošní sezóně. Domácím se dnes nedařilo v obraně a ani v útoku, a toho Bobři dokonale využili. Více o tomto zápase v reportáži uvnitř článku.
20.9.Musíme začít proměňovat šance a individuálně si věřit, říká Michal TomigaDavid KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s Michalem Tomigou, hráčem, který se velkým dílem podílel na první výhře Bobrů. Michal u Bobrů působí již třetí sezónu a právem je základním kamenem obrany. Jak hodnotí zápas s Břeclaví? Jak se mu u Bobrů líbí? Více uvnitř článku.
21.9.Bobři zavítají do Nového JičínaNJI - VAL 11:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Své druhé venkovní utkání v řadě odehrají Bobři na ledě Nového Jičína. Bobři, kteří jsou jistě nažhaveni po výhře nad Břeclaví, se pokusí obrat o body i Nový Jičín, který zatím v letošní sezóně nevyhrál. Utkání se odehraje na novojičínském zimním stadionu s kapacitou 2000 diváků. Přijeďte povzbudit Bobry v boji o další body.
24.9.Dorostenci měli premiéru ve druhé nejvyšší soutěžiPavel Škrhla,Pavel VanduchV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 1. liga staršího dorostu (1.LSD) Ačkoli se v loňské sezóně 1. liga staršího dorostu hrála pod hlavičkou HC Bobři Valašské Meziříčí, tak většina utkání se odehrála na Novojičínském ledě, který tuto soutěž financoval a dodal i naprostou většinu hráčů. Teprve v letošní sezóně mají Bobři dostatečnou hráčskou základnu pro tuto soutěž z vlastních řad, která je navíc doplněna o hráče ze sousedních Černých vlků. Většina dorostenců zažila premiéru v této soutěži, protože tato soutěž se ve Valašském Meziříčí defacto zatím nehrála. Pro informaci ještě uvádíme, že hracími dny je pátek (ve 20:00) a neděle (v 10:30). O případné změně hracího času budeme informovat na našich stránkách. První dvojkolo odstartovala dvojice domácích zápasů: v pátek čekal domácí Bobry vítěz soutěže krajského přeboru dorostu a nový účastník této soutěže, družstvo Techniky Brno. V neděli se pak potkali s novým soupeřem z Třebíče.
24.9.Bobři si z Nového Jičína odvezli pořádný výpraskNJI - VAL 11:1, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Utkání 4. kola mělo pro Bobry ten nejčernější scénář. Z nedalekého Nového Jičína si odváží příděl jedenácti gólů.
25.9.Do Valašského Meziříčí zavítají Moravské BudějoviceVAL - MBU 3:5, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání pátého kola přivítají Bobři na svém ledě celek z Moravských Budějovic. V minulém kole Bobři utrpěli debakl a budou na to chtít rychle zapomenout. Naopak nováček soutěže, Moravské Budějovice, získaly první body za výhru 5:4 po prodloužení. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas, přijďte Bobry podpořit!
27.9.Mizérie pokračuje, Bobři nezvládli domácí utkání ani proti Moravským BudějovicímVAL - MBU 3:5, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešní zápas začali Bobři poměrně dobře, ale díky chybám v obraně nakonec prohráli a opět se jim tak nepodařilo vyhrát na domácí půdě. Naopak Moravské Budějovice mohou být velmi spokojené, s průměrným výkonem si odvážejí velmi cenné tři body z bobří hráze.
27.9.V pondělí se Bobři představí na opavském leděOPA - VAL 4:3, 0.kolo | Richard MüllerV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už v pondělí 28. 9. 2015 se odehrají zápasy šestého kola ligy. Bobři pojedou do Opavy se snahou přerušit výsledkovou krizi. Domácí Slezan na tom není o moc lépe. Už tři utkání v řadě nevyhráli, ale oproti Bobrům mají na kontě dvě výhry ze začátku. Utkání se odehraje na zimním stadionu v Opavě. Začátek je naplánován na 18:00.
28.9.Tragická třetí třetina rozhodla, Bobři odjíždějí z Opavy s prázdnouOPA - VAL 4:3, 0.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes zajížděli na led Opavy. První třetinu vyhráli senzačně o tři branky. Druhá třetina již byla o něco horší, ale Bobři s Opavou stále drželi krok. No a poté přišla třetina třetí, což nejde jinak nazvat než tragédie. Bobři inkasovali hned třikrát a odjíždějí tedy domů bez bodů.
30.9.Ani v jednom ze dvou víkendových utkání náš dorost na body nedosáhlPavel Škrhla,Pavel VanduchV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í -Druhé a třetí kolo 1.LSD nabídlo zápasy, které byly svým herním projevem natolik rozdílné, jako je den a noc. Je pravdou, že naprostá většina dorostenců je v této soutěži nováčkem a nemají zkušenosti s tímto typem soutěže, kde kvalita jednotlivých týmů je poměrně vyrovnaná. Nicméně i zde platí, že každý soupeř je hratelný za předpokladu, že se jde do zápasu s nasazením a bojovností. Naopak odevzdaný přístup je nejlepší vstupenkou na pořádný výprask, jak se o tom mohli přesvědčit kluci v Přerově.
Další stránky
1>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS