Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 vyšly tyto články:

30.9.Sezóna nabírá tempo. Slezská výprava zavede Bobry do OpavyOPA - VAL 3:5, 0.kolo | Daniel GargulákDruhá liga nabírá na obrátkách a Valachy čeká další výjezd. V rámci sedmého kola Druhé ligy zavítá družina trenéra Weintritta na led Slezanu Opava, proti kterému změří síly ve středu 2. srpna netradičně od 18:30. Pokud se nebudete moci do Slezska vypravit osobně, můžete sledovat živý průběh zápasu Bobrů na webu onlajny.com.
28.9.Po tuhé bitvě Bobři podlehli doma ŠumperkuVAL - SUM 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákPo volném kole nastoupili hokejisté Valašského Meziříčí k dalšímu soutěžnímu utkání na domácím ledě proti šumperským Drakům. Přestože skóre zápasu otevřel domácí Rostislav Vaněk, tak Šumperk odskočil na rozdíl dvou branek. Valaši v závěru zkusili power-play a stejně jako proti Novému Jičínu bylo úspěšné. Bohužel jeden gól nesmazal dvougólovou ztrátu a po výhře 3:2 odváží všechny body hostující Šumperk.
26.9.Proti prvnímu týmu skupiny. Na Bobří hráz míří letka DrakůVAL - SUM 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákPo týdenní pauze způsobené volným kolem čeká na svěřence trenéra Weintritta další mistrovské utkání. Na led Bobrů zavíta v sobotu od 17:00 suverénní lídr východní skupiny Šumperk. Podaří se Valachům připravit Drakům první letošní prohru nebo odjedou svěřenci trenéra Janečka i z Bobří hráze s vítězstvím v zádech?
23.9.Pojď hrát hokej po šesté ve Valašském MeziříčíRedakceV pondělí 23. září již po šésté hostil Zimní stadion ve Valašském Meziříčí akci pro děti ve věku od 4 do 8 let s názvem Pojď hrát hokej. Tentokrát na akci dorazilo 20 dětí, které si vyzkoušely, jaké to je stát se hokejistou.
21.9.Z derby pouze s bodem. Rozhodlo až prodlouženíVAL - NJI 3:4, 0.kolo | Richard MüllerBobři neuspěli podruhé v řadě na domácím ledě. Z utkání proti Novému Jičínu berou jeden bod, ale i za ten mohou být rádi. Až devět vteřin před koncem zápasu totiž srovnal skóre Tomáš Vávra a zápas šel do prodloužení, ve kterém uspěli hosté. Nyní čeká Valašské Meziříčí týdenní pauza.
20.9.Po prvním výjezdu znovu doma. Valaši přivítají Nový JičínVAL - NJI 3:4, 0.kolo | Daniel GargulákPo úspěšném výjezdu do Kopřivnice se Valašské Meziříčí představí opět na domácím ledě. Po otočeném duelu na ledě Tatry přijede na Bobří hráz druhý z blízkých sousedů a tradiční rival z Nového Jičína. Zápas odstartuje v sobotu 21. září od 17:00.
18.9.Valaši otočili duel v Kopřivnici a vezou domů všechny 3 bodyKOP - VAL 2:4, 0.kolo | Daniel GargulákPo porážce s Rebely zapisují Bobři opět výhru, a to hned za 3 body. První třetina Valašskému Meziříčí v Kopřivnici střelecky vyšla naprázdno, v těch dalších už ale gólové promluvili pouze svěřenci trenéra Weintritta. I díky dvěma využitým přesilovkám nakonec na ledě Tatry zvítězili rozdílem dvou branek a první venkovní utkání sezóny tak zvládli za plný počet bodů.
16.9.Poprvé na ledě soupeře. Valachy čeká výjezd do KopřivniceKOP - VAL 2:4, 0.kolo | Daniel GargulákÚvodní dvě kola sehrály svěřenci trenéra Weintritta na domácím kluzišti a na Bobří hrázi dokázali vybojovat celkem 4 body. 3. kolo pošle hráče Valašského Meziříčí na cestu do nedalekého Kopřivnice, kde se budou prát o první body z ledu soupeře. Start utkání je stanoven na 18:00 ve středu 18. září. Přijeďte Bobry podpořit v hojném počtu!
14.9.Tuhý boj až do konce. Bonusový bod z prodloužení si připsali BruslařiVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákJak se před utkání očekávalo, souboj Valašského Meziříčí a Havlíčkova Brodu nabídl nesmírně vyrovnanou bitvu po celých 60 minut základní hrací doby. Ta nakonec neidentifikovala vítěze, o němž muselo být rozhodnuto až v prodloužení, kde po půl minutě rozhodl úspěšnou tečí hostující Semrád.
11.9.Historicky nejlepší vstup do sezóny táhl čtyřgólový Dvořák!VAL - MBU 10:1, 1.kolo | Richard MüllerBobři vstoupili do sezóny nejlépe jak mohli. V zápase proti Moravským Budějovicím slavili výhru 10:1, na které se čtyřmi góly podílel Petr Dvořák. Bobři nastoupili takřka v plné sestavě proti soupeři, který přijel pouze s jedním gólmanem a 15 hráči v poli. Výhra 10:1 je nejvyšší úvodní výhrou Bobrů v historii.
11.9.Repríza semifinále. Ve druhém kole přijede Havlíčkův BrodVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Richard MüllerVýhra 10:1 nad Moravskými Budějovicemi je pro Bobry cenná, ale velmi rychle ji musí hodit za hlavu a soustředit se na další utkání. V sobotu zamíří do Valašského Meziříčí jede z největších favoritů druhé ligy - BK Havlíčkův Brod. Bobři moc dobře ví, s kým budou mít tu čest. Vždyť s Brodem odehráli pět zápasů v semifinále loňského play-off a byl to opravdu velký boj. Těště se v sobotu 14. září od 17:00 na peprný souboj dvou velkých mužstev.
10.9.Soupiska je na světe. Smrčka uspěl, Peška končí kariéruRichard MüllerTěsně před prvním domácím zápasem sportovní manažer Petr Dvořák ve spolupráci s trenénrem Jiřím Weintrittem a jeho asistentem Lukášem Plškem odhalili soupisku A - mužstva. Kdo uspěl a kdo naopak v drese Bobrů pokračovat nebude?
10.9.Předsezónní videorozhovor s Petrem DvořákemRichard Müller
9.9.Začínáme! Ve středu první ligový zápas se ŽihadlyVAL - MBU 10:1, 1.kolo | Richard MüllerVe středu čeká Bobry ostrý start sezóny. Po čtyřech měsících těžké a pestré přípravy narazí v soutěžním utkání na finalistu loňského ročníku druhé ligy Moravské Budějovice, které ale letos nastupují v docela jiné sestavě. První utkání sezóny 2019/20 začíná ve středu 11. září od 18:00 na zimním stadionu ve Valašské Meziříčí. Těšíme se na vaší podporu!
4.9.Genrálka s Považskou Bystricou zrušena! | Richard MüllerZÁPAS JE ZRUŠEN! V pátek 6. září vyjedou od 18 hodin na led zimního stadionu hokejisté A - týmu Valašského Meziříčí ke své generálce na mistrovskou část sezóny druhé hokejové ligy skupiny Východ. V přípravné odvetě vyzvou Považskou Bystricu, se kterou venku prohráli na samostatné nájezdy 2:3. Přijďte Bobry před startem sezóny podpořit!
3.9.Podepsáno! Žák a Ďurkáč hráči BobrůKlubTak jak dříve vedení klubu avizovalo, probíhalo jednání se dvěma zkušenými obránci Michalem Žákem a Jakubem Ďurkáčem, kteří se od září stali oficiálně potvrzenými posilami Bobrů. Dvě posily oznámil sportovní manažer Petr Dvořák, týden před začátkem souteže. Soupiska A-mužstva nyní čítá 8 obránců.
3.9.Bobři v šesté přípravě zdolali venku TopolčanyTOP - VAL 2:4, 0.kolo | Richard MüllerBobři odehráli poslední venkovní příravné utkání. Tentokrát narazili premiérově na slovenské Topolčany. Zásluhou čtyř branek si odvážejí Valaši domů vítězství a utkání zhodnotnil trenér Plšek jako nejpovedenější v přípravě!
1.9.Dorostenci opanovali turnaj v Novém JičíněRedakceV polovině srpna se dorostenci z Valašského Meziříčí zúčastnili turnaje v nedalekém Novém Jičíně. Turnaje se zúčastnil kromě pořádajícího celku také tým z Orlové a Frýdku-Místku.