Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.1.Havlíčkobrodská Kotlina bude hostit odvetu s Valašským MeziříčímHBR - VAL, 0.kolo | Daniel GargulákTřicáté třetí kolo přisoudilo Valachům výjezd do Havlíčkova Brodu, tedy k soupeři, se kterým se družina trenéra Weintritta utkala jen pár dní zpět v dohrávce dvacátého kola. Z té si všechny body Rebelové z Valašského Meziříčí odvezli domů do Kotliny. Zda se Bobrům podaří ukrást alespoň část jmění z Havlíčkova Brodu zpět ukáže sobotní 17. hodina datována k 19. lednu.
16.1.Ďáblové zdoláni! Dvěma brankami se blýskl mladý PaťavaVAL - NJI 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákZe tří domácích zápasu si nakonec Valaši odnášejí přece jenom alespoň jedno vítězství. Klasicky tuhý boj s rivalem z Nového Jičína nabízel drama do samotného konce, Bobři si však celý zápas drželi brankový náskok a nakonec tedy duel dotáhli do vítězného konce za všechny tři body. První dvě branky přišly ve třetí třetině z hole Daniela Paťavy, který se tak podílel velkou měrou hlavně na uklidnění mužstva do dalšího průběhu zápasu.
14.1.Bitva o šest bodů. K Valachům dorazí tradiční rival z Nového JičínaVAL - NJI 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákDruhá liga nabídne v rámci třicátého druhého kola divákům ve Valašském Meziříčí už třetí po sobě jdoucí utkání a los Valachům určil v tomto kole soupeře všech soupeřů. Do jejich svatostánku zavítají Ďáblové z Nového Jičína, kteří jsou stále s blížícím se koncem základní části mimo pozice pro play-off. Derby o šest bodů začíná v 18:00 ve středu 16. ledna.
12.1.Písek předvedl neuvěřitelný obrat a obral Bobry o všechny bodyVAL - PIS 3:4, 31.kolo | Daniel GargulákZápas, na který budou chtít všichni z týmu Valachů co nejrychleji zapomenout. Slibné vedení 3:0 po druhé třetině nakonec nestačilo na zisk jediného bodu poté, co soupeř předvedl famózní obrat ve skóre. Srovnat se píseckým podařilo v rozmezí 36 sekund, rozhodující trefu pak zařídil sedm a půl minuty před koncem Volf.
10.1.Další soupeř ze skupiny Jih. Tentokrát k Bobrům míří PísekVAL - PIS 3:4, 31.kolo | Daniel GargulákDruhá liga pokračuje ve zběsilém tempu a Valašské Meziříčí čeká druhé domácí měření sil po sobě a znovu se soupeřem z jižní skupiny. Na Valašsko v sobotu 12. ledna zavítají hokejisté Písku k odvetnému zápasu s Valachy. Ten první mezi soupeři z kvalifikace o první ligu z před mnoha sezón vyzněl lépe právě pro písecké, Bobři tak mají svému soupeři co vracet ihned s úvodním vhazováním naplánovaným na 17:00.
9.1.Bruslaři přehráli Bobry a ve třetí třetině rozhodli o svém plném bodovém ziskuVAL - HBR 1:4, 20.kolo | Daniel GargulákDohrávané dvacáté kolo připravilo Valachům třetí porážku na domácí půdě v sezóně. Havlíčkův Brod tahal otěže utkání větší část zápasu a ze svého tlaku nakonec vytěžil hned tři branky v samotném závěru duelu. Za domácí skóroval jako jediný kapitán Tomáš Brunec. Jeho povedený, ale také jediný gól Bobrů na bodový zisk nestačil.
8.1.Informace ke vstupenkám z odloženého duelu s Havlíčkovým BrodemVAL - HBR 1:4, 20.kolo | KlubNa základě rozhodnutí klubu HC Bobři Valašské Meziříčí vzhledem k odloženému utkání s Havlíčkovým Brodem, jehož původní termín byl stanoven na 24. listopad, bude na náhradní termín 9. ledna možno využít původní žluté náramky z listopadového termínu utkání.
7.1.Dohrávka dvacátého kola přivede do Valmezu Havlíčkův BrodVAL - HBR 1:4, 20.kolo | Daniel GargulákPodruhé v sezóně bude oproti původnímu plánu vážit cestu do Valašského Meziříčí Havlíčkův Brod. Rebelové se v rámci dvacátého kola měli na Valašsku představit již na konci listopadu, kvůli poruše rolby a nezpůsobilosti hrací plochy bylo ale nutné duel přeložit na středu 9. ledna. Utkání započne úvodním vhazováním v 18:00.
6.1.Po prvním gólu se nám rozvázaly ruce, má jasno o vítězství v Pelhřimově Josef DaněkPEL - VAL 0:6, 30.kolo | Daniel GargulákOd letošní sezóny nastupuje s áčkem na prsou. Posledních pět zápasů se srovnává povoláním útočník s novou rolí v obraně, kterou týmu pomáhá v krušných časech s nedostatkem obránců. Od změny postu Josefa Daňka Valašské Meziříčí ale vyhrálo všechny zápasy, jak správně naznačil při odjezdu týmového autobusu z Pelhřimova Ondřej Martiník. Sám Josef Daněk měl poté co říci k uplynulému zápasu s Ledními medvědy.
5.1.Čtyři branky ve druhé třetině rozhodly. Valaši vezou vítězství z PelhřimovaPEL - VAL 0:6, 30.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí pokračuje na vítězné vlně. Svěřenci trenéra Weintritta si po domácím klání s Opavou poradili i s Ledními medvědy z Pelhřimova, kterým na jejich ledě nasázeli rovných šest branek a brankář Slovák zároveň udržel čisté konto. Bobři se tak posunuli na druhou pozici v tabulce své skupiny, kterou budou hájit ve středu doma proti Havlíčkovu Brodu v dohrávce dvacátého kola.
4.1.Po dvou dnech vyráží Bobři k dalšímu zápasu. Na svém ledě je přivítá PelhřimovPEL - VAL 0:6, 30.kolo | Daniel GargulákPo vydařeném startu nového roku čeká Valašské Meziříčí netradičně hned po dvou dnech další soutěžní kolo. To zavede Bobry k Ledním medvědům z Pelhřimova, tedy k dalšímu soupeři ze skupiny Jih. Valaši se s tímto sokem utkali v rámci letošní sezóny už na domácím ledě, kde jej zdolali těsně, ale přece 2:1.
3.1.První zápas nového roku za tři body. Tentokrát odjela s prázdnou i OpavaVAL - OPA 6:4, 29.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí pokračuje ve skvělé jízdě, když proti Slezanu zaznamenalo už šesté vítězství v posledních sedmi duelech. Zápas s Opavou rozhodly přesilové hry, kterých Valaši využili rovnou pět a i šestou branku přidali v netradiční herní situaci, při hře Slezanu bez brankáře.
2.1.Semifinále play-off, dravé mládí nebo plyšáková bouře. To vše nabídl rok 2018Daniel GargulákRok se s rokem sešel a i na Bobří hrázi vstupují hráči Valašského Meziříčí do roku nového. Ten uplynulý přinesl znovu spoustu radostných i méně radostných chvilek, my vám nyní přinášíme chronologické ohlédnutí za těmi nejpodstatnějšími. Lední hokej ve Valašském Meziříčí nicméně opět zaznamenal pod současným vedením posun vpřed a my se všichni můžeme těšit, co přinese rok 2019.
2.1.Akce Pojď hrát hokej opět ve Valašském Meziříčí!RedakcePřijďte v pondělí 21. ledna v 15:30 hod. na Zimní stadion ve Valašském Meziříčí na akci Týden hokeje.
1.1.Poprvé v novém roce. Na Valašsko přijede slezská OpavaVAL - OPA 6:4, 29.kolo | Daniel GargulákDlouhá vánoční pauza se hlásí o svůj konec a Druhá liga se přehoupne do své fáze roku 2019. Valašské Meziříčí v ní vyzve jako prvního soupeře v novém roce na svém ledě Slezan Opava, které mají Valaši po prohře na vlastním ledě co vracet. Zápas v rámci dvacátého devátého kola začíná netradičně ve čtvrtek 3. ledna v 18:00.
31.12.Bobři přejí všem šťastný nový rok!KlubKlub HC Bobři Valašské Meziříčí přeje všem fanouškům, partnerům, hráčům a rodičům úspěšný rok 2019. Děkujeme za vaší dosavadní přízeň a těšíme se na další společný rok.
24.12.Na led přistálo 571 plyšáků!KlubV rámci sobotního charitativního utkání naházeli fanoušci Valašského Meziříčí na led celkem 571 plyšáků. Vybrané kusy odnesli následující den zástupci A-týmu a realizačního týmu na dětské oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí, kde tak potěšili přítomné děti a jejich rodiče. Celý klub děkuje za skvělou spolupráci fanouškům a příznivcům z řad partnerů a vedení města, kteří na sobotní duel dorazili a pomohli tak naplnit vánoční myšlenku celého večera.
22.12.Poslední duel roku na výbornou. Bobři věnovali vítězství dětem v nemocniciVAL - DAS 4:1, 28.kolo | Daniel GargulákRok 2018 je z hlediska soutěžních zápasů u konce. Valaši v tom posledním zdolali soupeře z Českých Budějovic po zodpovědném výkonu 4:1. Utkání doprovodila akce sběru plyšáků pro děti v nemocnicích, kterých na led přistálo neuvěřitelné množství. Touto cestou děkujeme všem, kteří se zapojili a pomohli tak vykouzlit úsměv dětem v předvánočním čase!
20.12.Bobři otočili duel v Orlové. V samostatných nájezdech rozhodl VaněkORL - VAL 2:3, 27.kolo | Daniel GargulákPo druhé periodě to se svěřenci trenéra Weintritta nevypadalo ve Slezsku příliš dobře, když prohrávali o dvě branky. Mužstvo však v závěrečné periodě ukázalo charakter a srovnalo vývoj utkání. Zápas posléze dospěl až do samostatných nájezdů, kde se stal jediným úspěšným exekutorem Rostislav Vaněk, čímž zajistil Valachům druhý bod z utkání. Bobři tak dotáhli poslední venkovní zápas roku do vítězného konce a vytvořili skvělou pozvánku pro všechny fanoušky na skutečně poslední duel v roce 2018 již tuto sobotu proti DS Českým Budějovicím.
20.12.Plyšáková bouře přichází. Na Valašsko přijedou České BudějoviceVAL - DAS 4:1, 28.kolo | Daniel GargulákUteklo to jako voda. Valašské Meziříčí čeká v sobotu 22. prosince od 17:00 v rámci 28. kola Druhé ligy poslední měření sil v roce 2018. Zápas bude mít charitativní příchuť na základě které proběhne sběr plyšáků pro děti v nemocnici, případně dalších hraček, které bude možno odevzdat na určených místech.
17.12.Poslední výjezd letošního roku zavede Valachy do OrlovéORL - VAL 2:3, 27.kolo | Daniel GargulákRok 2018 se chýlí ke svému konci a Druhou ligu čekají před jeho koncem poslední dvě kola. V tom předposledním tohoto roku čeká Bobry druhý výjezd za sebou, tentokrát do Orlové. V prvním zápase na ledě Slezanů Bobři uspěli po boji 3:2, zopakují tříbodový zisk i tentokrát? Utkání u Orlů začíná ve středu v 18:00.
15.12.Z Tábora za tři body! Rozhodly přesilové hryTAB - VAL 2:5, 26.kolo | Daniel GargulákPovedlo se! Bobři dali zapomenout na nelichotivou bilanci v posledních duelech na ledech soupeřů a utkání u Kohoutů ovládli hned pěti brankami. Výraznou měrou se na výhře podílely hned čtyři využité přesilové hry, které Valachům soupeř nabídl. V dalším kole čeká svěřence trenéra Weintritta výjezd na druhý konec republiky, do slezské Orlové.
14.12.Bobři chystají speciální Vánoční utkání!Richard MüllerAť už chodíte na hokej pravidelně nebo ne, sobotu 22. prosince si určitě zapište do svých kalendářů. Bobři se v rámci mistrovského utkání proti Českým Budějovicím rozhodli uspořádat speciální program, jehož hlavním cílem bude pomoci dětem, které nemají to štěstí trávit svátky doma.
14.12.Kohouti proti Bobrům. Odvezou si Valaši po měsíci body z ledu soupeře?TAB - VAL 2:5, 26.kolo | Daniel GargulákDruhou ligu čeká ještě do Vánočních svátků tři mistrovská utkání. K prvnímu z nich čeká Valachy výjezd do dalekého Tábora, kde se budou svěřenci trenéra Weintritta prát o nápravu posledního zápasu s Hodonínem. Otázník stále visí nad počtem obránců, kteří se s týmem do jižních Čech vydají, sám trenér Weintritt si posteskl po středečním duelu nad počtem marodů právě z řad beků.
12.12.Valašské Meziříčí prospalo třetí třetinu a odevzdalo Hodonínu všechny bodyVAL - HOD 3:6, 0.kolo | Daniel GargulákBobří hráz poprvé v sezóně padla za všechny tři body. Valaši přitom měli skvěle našlápnuto a po druhé periodě vedli 3:1, famózní výkon soupeře v kombinaci s úpadkem výkonu Valachů ve třetí třetině nakonec vyzněl jednoznačně pro Drtiče, kteří si tak z Valašska odvezli všechny tři body. Šanci na nápravu budou mít Bobři už tuto sobotu v Táboře.
10.12.Doma podruhé za sebou. Na Valašsko míří HodonínVAL - HOD 3:6, 0.kolo | Daniel GargulákPřed dalšími dvěma duely na venkovních kluzištích čeká svěřence trenéra Weintritta ještě jedno domácí utkání. Po Žďáru nad Sázavou se na Bobří hrázi představí Drtiči z Hodonína, kteří spolu s Šumperkem drží velmi dobrou formu v posledních zápasech. Začátek obrany domácího prostředí je naplánován na 18:00 ve středu 12. prosince.
8.12.Plameny byly úspěšně uplácány Bobřími ocasy!VAL - ZNS 3:1, 24.kolo | Daniel GargulákSkvělý kousek se znovu vydařil svěřencům trenéra Weintritta až v domácím prostředí. Valaši sehráli se Žďárem vyrovnanou partii a bojovném výkonu nakonec vystřelil vítězství Bobrů Dominik Raška. Valašské Meziříčí tak znovu uhájilo domácí prostředí a to rovnou proti lídrovi jižní skupiny.
6.12.Bobři budou bránit svou hráz před žhavými Plameny ze ŽďáruVAL - ZNS 3:1, 24.kolo | Daniel GargulákPo dvou výjezdech na ledy soupeřů čeká na Valašské Meziříčí měření sil v domácím prostředí s jedním z nejaktraktivnějších soupeřů a to nikým jiným, než Žďárem nad Sázavou. Plameny si podmaňují skupinu Jih a jejich ambice na postup do vyšších pater ligového uspořádání českých soutěží už se jen těžko skrývají. Přijďte podpořit Bobry ve veledůležitém boji, kde budou svěřenci trenéra Weintritta bránit Bobří hráz před žhavými Plameny v sobotu 8. prosince od 17:00.
5.12.Draci ubránili svoji tvrz gólem dvě minuty před koncem třetí třetinySUM - VAL 2:1, 0.kolo | Daniel GargulákUrputnou bitvu sehráli Valaši na ledě šumperských Draků. Po dvou bezbrankových periodách se ujal vedení Šumperk, načež srovnával přesnou tečí Dvořák. O definitivním vítězství soupeře ale stihl ještě v základní hrací době rozhodnout Ďurač, který tak přisoudil všechny tři body svému týmu. Bobry nyní čekají dvě domácí utkání, ve kterých budou chtít navázat na předchozí domácí výsledky.
4.12.Valašské Meziříčí zajíždí k šumperským DrakůmSUM - VAL 2:1, 0.kolo | Daniel GargulákDruhá polovina sezóny má za sebou už dvě kola a perný program Druhé ligy pokračuje dalším utkáním. Valachy v něm čeká výjezd k lídrovi skupiny Východ, Drakům z Šumperka. V dosavadních duelech obou soupeřů platilo můj dům, můj hrad. Bobři tak míří k Drakům s jediným cílem tuhle statistiku narušit a odvézt si domů co největší množství bodů.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine