Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

3.4.Konec v semifinále? Ztráta čtyř hráčů už byla pro náš úzký kádr moc, mrzí trenéra WeintrittaDaniel GargulákDruholigové boje už dospěly do samotného superfinále, kde se postup do Chance ligy budou rvát Moravské Budějovice se Sokolovem. My vám nyní přinášíme ohlédnutí za uplynulo sezónou Valašského Meziříčí pohledem trenéra Jiřího Weintritta, jehož družina dostala stopku ve své cestě od Havlíčkova Brodu v semifinále. Kde vidí prostor pro zlepšení do další práce nebo jak je spokojen s celkovou morálkou týmu? Nejen o tom se dočtete v posezóním rozhovoru.
19.3.Konec. Valachům ukončila sezónu prohra po samostatných nájezdechVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákZklamání je na místě, hrdost však převládá. Hráčům Valašského Meziříčí ukončila sezónu těsná prohra po nájezdech s Havlíčkovým Brodem, který celé semifinále ovládl poměrem 3:1. Valaši ale byli dalšímu soupeři s cílem postoupit o soutěž výše více než důstojným soupeřem a rozhodně si ostudu neuřízli, ba naopak. Všichni fanoušci mohou být na Bobry po právu hrdí, dva roky po sobě postoupit do semifinále je pro Valašské Meziříčí velkým úspěchem a dostatečně velkým příslibem do lepších zítřků.
18.3.4. zápas SF play-off: Bobři budou odvracet konec sezónyVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákBude Bobří hráz svědky déjà vu? I loňské semifinále s Porubou dospělo do stavu 2:1 pro soupeře, za kterého se semifinále stěhovalo do svatostánku Valašského Meziříčí. Bobři v něm tehdy zneškodnili střelce Poruby a po výhře 2:0 si vynutili rozhodující utkání na jejím ledě. Podobný kousek budou chtít bezpochyby zopakovat bez jednoho dne i o rok později. Ostatně jim už nic jiného nezbývá, pokud se s už tak letošní úspěšnou sezónou nechtějí loučit.
17.3.Bruslaři opětovně uhájili svůj led a v úterý mohou zaútočit na postupHBR - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákTřetí vzájemné měření sil hokejistů Havlíčkova Brodu a Valašského Meziříčí v rámci semifinále druhé ligy vyznělo lépe pro domácí Rebely. Ti se už v první periodě dostali do dvoubrankového vedení, které si postupně hlídali po zbytek zápasu, který nakonec dovedli do vítězného konce. Valaši tak budou v úterý odvracet na domácím ledě konec sezóny, Bruslaři naopak mohou stvrdit třetí výhrou svůj postup do finále.
16.3.3. zápas SF play-off: V Kotlině se bude hrát o mečbolHBR - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákPo pátečním srovnání stavu semifinále pokračuje semifinálová bitva opět na ledě Havlíčkova Brodu. Bruslaři s ní budou chtít potvrdit roli favorita a na svém ledě se přiblížit k postupu druhým získaným bodem, proti ale bude družina trenéra Weintritta povzbuzená výhrou v posledním měření sil v rámci druhého zápasu semifinále.
15.3.Série srovnána! Slovák udržel čisté konto a Valaši zapsali první výhru semifináleVAL - HBR 2:0, 0.kolo | Daniel GargulákPo výhře Havlíčkova Brodu na jeho ledě uhájila ve druhém semifinále své domácí prostředí i hokejisté Valašského Meziříčí. Po brankách Hořanského a Martiníka a neobdržení jediné branky po zásluze srovnali stav semifinále, která se opět přesouvá na led Bruslařů k nedělnímu klání, na které se v rámci výjezdu fanoušků stále můžete hlásit do e-mailu redakce@hcvm.cz nebo do zpráv na facebooku.
14.3.2. zápas SF play-off: Na Valašsko míří Bruslaři z Havlíčkova BroduVAL - HBR 2:0, 0.kolo | Daniel GargulákTempo vyřazovacích bojů pokračuje ve zběsilém tempu a i fanoušci Valašského Meziříčí se ve své domovině dočkají semifinálových měření sil. Havlíčkův Brod Bobry v prvním zápase na svém ledě udolal a získal první bod série, vrátí družina trenéra Weintritta úder nebo půjdou Rebelové do trháku dvou mečbolů? Jasno začne být od 18:00 v pátek 15. března, brány zimního stadionu budou fanouškům otevřeny od 17:00.
13.3.Náskok z první třetiny nestačil. První bod bere BrodHBR - VAL 5:2, 0.kolo | Daniel GargulákStejně jako v sérii s Plameny skončil první zápas semifinále pro Bobry porážkou. Svěřenci trenéra Weintritta si v první periodě vytvořili dvougólový náskok, díky pěti brankám soupeře v dalším průběhu utkání ale odjíždějí z Havlíčkova Brodu s prázdnou. Druhé měření sil obou soupeřů je naplánovámo na pátek 15. března od 18:00 v domácím svatostánku Valašského Meziříčí.
12.3.1. zápas SF play-off: Valaši vyráží poprvé do Havlíčkova BroduHBR - VAL 5:2, 0.kolo | Daniel GargulákČtvrtfinále druhé ligy je minulostí a pozornost všech už se upíná na sérii následující. Semifinále vyřazovacích bojů k sobě svedlo mimo jiné Havlíčkův Brod s Valašským Meziříčím, jejichž první zápas bude odehrán ve středu 13. března od 18:00. Rebelové jsou stejně jako žďárští favoritem série, podaří se jim obdobně jako Plamenům vstoupit do série vítězné nebo si Bobři odvezou z Kotliny první bod?
10.3.Semifinálový soupeř pod lupou. Zastaví Bobři vítěze skupiny Jih?Daniel GargulákPo oslavách postupu přes Žďár nad Sázavou přichází znovu plná koncentrace na dalšího soupeře. Nedělní výsledky zbytku sérií přisoudili Valachům do semifinálové série Havlíčkův Brod, dalšího z aspirantů na postup do Chance ligy. Stejně jako s Plameny vám přinášíme článek, ve kterém vám našeho dalšího soupeře znovu přibližujeme.
9.3.Jako tým jsme podali v celé sérii perfektní výkon, neskrývá radost Jiří SlovákVAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákVěčně skromný maskovaný muž. Jiří Slovák se stal ve čtvrtfinále jedním ze základních stavebních kamenů postupu do semifinále, přesto zásluhu přisuzuje zejména na celý tým Valašského Meziříčí, který odmakal čtvrtfinále s Plameny do posledního muže na sto procent. Po konci série se Žďárem nad Sázavou našel příčiny postupu do semifinále, ale ani nešetřil chválou celého mančaftu.
8.3.Bobři ukončili sérii se Žďárem na domácím ledě a postupují do semifinále!VAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákSkvěle, skvěle, skvěle! Bobři využili mečbol získaný na ledě soupeře z předchozího utkání a ve své domovině ukončili čtvrtfinále s Plameny druhým nejrychlejším možným způsobem. Celkové vítězství v sérii v poměru 3:1 je pro pro celé Valašského Meziříčí proti jasnému favoritovi čtvrtfinále nádherným úspěchem. Na svého soka pro semifinále si družina Jiřího Weintritta bude muset počkat do neděle, kdy budou ukončeny všechny zbývající série skupin Jih a Východ.
7.3.4. zápas ČF play-off: Bude rozhodnuto?VAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákNejkrásnější pozvánku na páteční čtvrtfinálový duel připravili všem fanouškům hokejisté Valašského Meziříčí, kteří ve Žďáru po fantastickém výkonu urvali druhý bod v sérii a v pátek 8 března od 18:00 budou útočit na postup do semifinále. Nebude to ale bezpochyby nic jednoduchého. Plameny už nemají co ztratit, dá se tedy očekávat další dramatická bitva do posledních minut.
6.3.Senzace! Bobři vezou ze Žďaru druhý bod a v pátek mohou zaútočit na postupZNS - VAL 1:5, 0.kolo | Daniel GargulákPokud ne nejlepší, tak jeden z nejlepších výkonů sezóny předvedla družina Jiřího Weintritta ve třetím čtvrtfinále na ledě Plamenů. Brankář Slovák opět předvedl velký díl z formy, která ho zastihla na vyřazovací boje a i on přispěl výraznou měrou k vysokému vítězství. Série se opět přesouvá na Bobří hráz, kde budou Valaši bojovat o případný postup do semfinále před domácím publikem.
5.3.3. zápas ČF play-off: Kdo urve mečbol?ZNS - VAL 1:5, 0.kolo | Daniel GargulákPo včerejším vítězství Valachů je série s Plameny hraná na tři vítězná utkání srovnána na 1:1. Třetí pokračování proběhne opět na ledě soupeře ve Žďáru nad Sázavou, kde se obě mužstva budou prát o druhý bod v sérii. Vítěz středečního duelu bude jediný krok od postupu do semifinále. Uspějí tentokrát Valaši na ledě Plamenů nebo domácí svůj svatostánek opětovně ubrání?
4.3.Série srovnána! V prodloužení rozhodl DalajkaVAL - ZNS 3:2, 0.kolo | Daniel GargulákDalší nervy drásající bitva, tentokrát s vítězným koncem! Nesmírně vyrovnané druhé utkání se Žďárem dospělo až do prodloužení, ve kterém se o rozhodující branku postaral Patrik Dalajka a přisoudil tak druhý z dostupných bodů v sérii na stranu Valachů. Série hraná na tří vítězné duely pokračuje ve středu na ledě soupeře.
3.3.2. zápas ČF play-off: Poprvé doma! Série se Žďárem míří na Bobří hrázVAL - ZNS 3:2, 0.kolo | Daniel GargulákTempo play-off nabírá nenávratné tempo a i série Valachů s Plameny se po dvou dnech dočká svého druhého pokračování. To bude po úvodním duelu na ledě soupeře napsáno v domácím svatostánku Valašského Meziříčí, kde budou svěřenci trenéra Weintritta bojovat o srovnání stavu série hrané na tři vítězná utkání.
2.3.První duel pro Ždár. Utkání rozhodla jediná brankaZNS - VAL 1:0, 0.kolo | Daniel GargulákBez branky nelze vyhrát. Valaši neprožili ideální start do prvního čtvrtfinále, přesto byli po zbytek zápasu Plamenům více než vyrovnaným soupeřem. Zbytečná vyloučení ale posílala družinu trenéra Weintritta do kolen a žďarští už dokázali nejtěsnější možný náskok ubránit do konce zápasu. Série se nyní stěhuje do Valašského Meziříčí, kde proběhne druhé čtvrtfinále v pondělí od 18:00.
1.3.1. zápas ČF play-off: Bobři zajíždějí poprvé na BouchalkyZNS - VAL 1:0, 0.kolo | Daniel GargulákVrchol sezóny přichází se vší parádou. Hráče Valašského Meziříčí čeká v prvním kole první fáze vyřazovacích bojů v podobě čtvrtfinále výjezd do Žďáru nad Sázavou, kde budou bojovat o první bod do série hrané na tří vítězná utkání. Ubrání Plameny svůj hrad nebo jej Bobři dokáží podruhé v sezóně vyloupit a připsat si tak první bod na svou stranu? O tom bude jasno v sobotu večer.
28.2.Čtvrtfinálový soupeř pod lupou. Jak si před play-off vedly Plameny ze Žďáru?Daniel GargulákVrchol sezóny přichází. Start vyřazovacích bojů je naplánován už na sobotu 3. ledna, kdy Valaši vyrazí k prvnímu čtvrtfinálovému boji do Žďáru nad Sázavou. Jak se momentálně daří našemu soupeři, na koho se Plameny spoléhají nebo v čí prospěch velí statistika vzájemných zápasů ze základní části? Otázky na všechny odpovědi naleznete v následujícím článku. Vstupné na domácí zápas, potažmo zápasy činí 70 Kč.
27.2.Devět výher a konec. Bobři podlehli Opavě v nájezdechOPA - VAL 6:5, 42.kolo | Richard MüllerPoslední utkání základní části zavedlo Bobry na led Opavy. Senzační šňůru devíti vyhraných duelů v řadě se jim po nájezdech nepovedlo udržet. Zisk jednoho bodu jim kvůli výhře Hodonína na konečné druhé místo nestačí a v tabulce končí Valaši na třetím místě, které jim jako soka pro čtvrtfinále přiřklo z jižní skupiny Žďár nad Sázavou.
25.2.Poslední zápas základní části přivede Valachy do OpavyOPA - VAL 6:5, 42.kolo | Daniel GargulákZákladní části sezóny utekla jako voda a Valašské Meziříčí čeká její poslední kolo. To Valachy zavede na led tradičního soupeře Slezanu Opava, kde budou naposledy svádět na dálku bitvu s Drtiči o konečné druhé místo. Boj v Opavě započne netradičně v 18:30 středečního večera 27. února.
23.2.Urputná bitva s Orly opět s vítězným koncem. Bobři zapsali devátou výhru v řaděVAL - ORL 4:2, 41.kolo | Daniel GargulákDrama, drama, drama. Neuvěřitelný boj o druhou pozici před play-off pozná vítěze až v posledním kole. Valaši přidali devátou výhru v řadě i proti Orlové a v posledním zápase základní části budou ve středu v Opavě bojovat o lepší výchozí pozici před play-off na dálku s Hodonínem. Ten se doma poměří s prvním Šumperkem.
21.2.Naposledy doma. Na Valašsko přivítá OrlováVAL - ORL 4:2, 41.kolo | Daniel GargulákV souboji o druhé místo míříme do finiše. Poslední domácí utkání základní části přivede do Valašské Meziříčí poslední Orlovou, která už má jistotu záchrany v kapse a hraje už pouze o čest. Naopak Valaši budou od 17:00 v sobotu 23. února svádět předposlední tuhý boj o lepší postavení v tabulce před vyřazovací částí soutěže.
16.2.Drama až do úplného konce! Bitvu s Hodonínem rozsekl SeidlerHOD - VAL 4:5, 40.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí mělo dlouhou dobu nakročeno k tříbodovému zisku na ledě Drtičů z Hodonína, díky třem přesným zásahům domácích ve třetí periodě ale utkání dospělo až do samostatných nájezdů. V nich se za Bobry trefili přesně Petr Dvořák a Petr Seidler, který zároveň rozhodl o bonusovém bodu pro Valachy. Boj o druhé místo tak nabral další dramatický směr, Drtiči i Bobři mají před posledními dvěma zápasy shodný počet bodů.
15.2.Zápas roku. Valaši mají namířeno do HodonínaHOD - VAL 4:5, 40.kolo | Daniel GargulákJeden z nejdůležitějších zápasů dosavadní sezóny mají před sebou hokejisté Valašského Meziříčí. Svěřenci trenéra Weintritta směřují se sedmi výhrami v zádech na horkou půdu do Hodonína, kde je čeká přímá konfrontace se soupeřem, se kterým svádějí nesmírně vyrovnanou bitvu o druhé místo skupiny Východ. Duel na jihu Moravy započne v sobotu 16. února od 17:00.
13.2.Draci z Šumperku odletěli s prázdnou! Tuhou bitvu rozhodl ŽákVAL - SUM 4:3, 0.kolo | Daniel GargulákBitva jako řemen a Valaši slaví posedmé za sebou! Na neuvěřitelnou formu Bobrů nenašli recept ani první Draci z Šumperku a všechny tři body zůstaly opět na Bobří hrázi. V sobotu čeká svěřence trenéra Weintritta klíčový výjezd závěru základní části, v přímém souboji o druhé místo vyzvou Hodonín.
11.2.Do Valašského Meziříčí směřuje první tým Draků z ŠumperkuVAL - SUM 4:3, 0.kolo | Daniel GargulákMůj dům, můj hrad. Pro tři dosavadní vzájemné duely Draků s Bobry vždy platilo, že všechny tři body zůstávaly na domácím ledě. Poslední měření sil Bobrů s Draky v základní části Druhé ligy začíná od 18:00 ve středu 13. února na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
9.2.Pošesté v řadě! Formu Bobrů odnesl i TáborVAL - TAB 8:3, 38.kolo | Daniel GargulákOsm. Přesně tolik skončilo puků za zády táborského brankáře v utkání 38. kola. Hattrickem se blýskl Petr Seidler, který potvrdil roli jednoho z nejproduktivnějších hráčů Valachů v letošní sezóně. Ve středu budou svěřenci trenéra Weintritta útočit na sedmé vítězství v řadě proti prvnímu Šumperku.
7.2.Směrem k play-off. Bobři budou hostit doma TáborVAL - TAB 8:3, 38.kolo | RedakceDo konce základní části zbývá pět utkání a pět vyhraných duelů mají Bobři v současné době v zádech. Tým kapitána Tomáše Brunce, včetně dvou nových posil přivítá v útoku, přivítá soupeře z jižní skupiny. Do Valašského Meziříčí přijede Tábor, jenž už živí pouze velmi malé šance na vyřazovací části druhé ligy.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine