Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

2.6.Trenéři licence B ve Valašském MeziříčíKlubKlub HC Bobři Valašské Meziříčí společně s Českým hokejem organizoval v termínu od 1. do 2. června školení pro budoucí trenéry licence B, které se uskutečnilo v budově místní Sokolovny. Školení se účastnily téměř dvě desítky trenérů, kteří byli školeni odborníky ve svém oboru.
28.5.HC Bobři Valašské meziříčí hledají nové redaktory klubového webuDaniel GargulákZajímáte se o hokej ve Valašské Meziříčí a chtěli byste mu být zase o kousek blíž? Chtěli byste se potkávat s hráči i trenéry v rámci náplně své práce? Potom možná právě vás potřebujeme, hokejová redakce Bobrů hledá nové členy.
28.5.Druholigový aktiv volil podobu soutěžeRichard Müller, Hokej.czVe čtvrtek se v Praze v dopoledních hodinách sešli zástupci všech druholigových klubů, aby na společném aktivu zvolili ideální variantu podoby druholigové soutěže pro ročník 2020/21. Podle přání a zároveň volby zástupců Valašského Meziříčí byla nakonec zvolena varianta, která přináší 3 skupiny po osmi týmech.
23.5.Valašské Meziříčí podalo přihlášku do 2. ligy. Ve hře jsou dvě varianty herního modeluDaniel GargulákPrvní dobrá zpráva v ustupující době koronavirové je na stole. Klub HC Bobři Valašské Meziříčí podal přihlášku do 2. ligy, kde jej v následujícím ročníku čekají s velkou pravděpodobností noví soupeři, naopak o patro výše, do Chance ligy, se posunuli Draci Šumperk.
20.5.#HokejDoma - 8Sportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. V pořadí už jedenácté pokračování se zaměřuje na aktivity v přírodě a ve videu uvidíte několik oblíbených cvičení Filipa Hronka, obránce Detroit Red Wings.
18.5.A-tým začal suchou přípravu i s Kajabou. Romančík končíRichard MüllerOd začátku minulého týdne se začal A-tým připravovat na novou sezónu. Pod vedením trenérů Josefa Doboše a jeho asistenta Lukáše Plška nevynechá mužstvo ani pravidelné lekce kondičního kouče Alexandra Riga.
18.5.Jak pomohly peníze z benefice?KlubOd benefice s podtitulem Každá stovka pomáhá uplynuly tři měsíce a za tu dobu měla možnost rodina Pernických využít téměř 45 tisíc korun určených pro postižené děti Amálku a Štěpánka. Dnes jsme se s maminkou obou dětí spojili a zjistili jsme, jak jsme společně pomohli.
11.5.AKTUALIZOVÁNO: Mladí Bobři začínají trénovatKlubVzhledem vývoji pandemie Covid19 v ČR a s tím souvisejícím rozvolňováním opatření je možno opět započít tréninkové jednotky dětí. A tak mladým bobříkům začíná za dodržování hygienických norem letní příprava! Začínáme ve středu 13. května!
9.5.#HokejDoma - 7KlubDo dalšího pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje ve spolupráci s regionálními trenéry Filipa Chytila. Útočník New York Rangers se zaměřil na speciální cvičení s dřevěnými tyčemi, které si může každý mladý hokejista vyzkoušet doma, na zahradě nebo v parku.
3.5.#HokejDoma - 6KlubSportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. V pořadí už deváté pokračování se zaměřuje na střelbu a ve videu uvidíte několik oblíbených cvičení zástupců NHL Filipa Hronka s Filipem Zadinou z Detroit Red Wings.
28.4.Rozhovor s předsedou klubu Tomášem Vašicou po 3 letech v čele vedeníRichard MüllerPřestože jméno Tomáš Vašici se neobjevuje v každodenních zprávách z klubu, je to právě on, kdo z té nejvyšší pozice zabezpečuje jeho fungování. Do čela se postavil na jaře roku 2017 a dokázal zvednout meziříčský hokej z pokraje propasti. Díky jeho práci klub získává finance na fungování všech kategorií a funguje i na poloprofesionální seniorské úrovni.
26.4.#HokejDoma - 5KlubV dalším pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL se společně s útočníkem Detroit Red Wings Filipem Zadinou dostáváme k dalším zajímavým domácím aktivitám, kterými jsou dovednosti s míči ve dvojicích.
24.4.Děláme vše, abychom 2. ligu hráli. První jména jsou na soupisceRichard MüllerBobři letos nebudou jediným klubem ve druhé lize, který musí z důvodu krizové situace řešit samotnou finanční existenci klubu. Vedení klubu ale příznivce uklidňuje, a přestože je jasné, že situace nebude lehká, dělá vše pro to, aby provoz druholigového A-týmu, ale i celého klubu byl zajištěný stejně, jako doposud. „Uvidíme, jak se ke všemu postaví sponzoři. To rozhodnou následující týdny a měsíce,“ říká Petr Dvořák. Už teď na konci dubna se domluvil s několika hráči na pokračování a na pořadu dne je aktuálně začátek suché přípravy.
19.4.#HokejDoma - 4KlubDo dalšího pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje ve spolupráci s regionálními trenéry Filipa Zadinu. Útočník Detroit Red Wings se zaměřil na činnosti s míči. Ukazuje cviky, které má ve své tréninkové náplni a neopomíjí alespoň několik z nich zařadit do každodenního tréninku v zimě i v létě. V prvním videu Filip předvádí individuální dovednosti s míči.
17.4.Jak tráví hráči A-týmu hokejové volno? Díl 2/2Richard MüllerDle posledních informací a vládních rozhodnutí je zřejmé, že Česká republika má nejhorší dny za sebou. Na lepší časy se blýská i hokejistům, a přestože hromadné trénink ještě nejsou povoleny, je otázkou času, kdy se bude moci sejít A-mužstvo na zimním stadionu a nastartovat přípravu na sezónu 2020/2021. Do té doby musí hráči trávit čas doma a připravovat se individuálně.
13.4.Jak tráví hráči A-týmu Velikonoce a hokejové volno? Díl 1/2Richard MüllerPandemie tolik celosvětově skloňovaného koronaviru nejenže ukončila předčasně sezónu, ale zasahuje i do období, v němž je většina hokejistů zvyklá i na mimosportovní záležitosti. Omezené možnosti tréninku a volnočasových aktivit využívají hráči Bobrů různě. Jak se hráči v tomto období mají, se dočtete níže.
12.4.#HokejDoma - 3KlubVe třetím pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL, který vzniká ve spolupráci oddělení rozvoje ledního hokeje s regionálními trenéry Českého hokeje, se Ondřej Kaše s bratrem Davidem tentokrát zaměřili na trénink horních končetin a cvičení se švihadlem. Každý mladý hokejista se tak může podívat, jak trénují hráči z nejlepší ligy na světě a tyto cviky si může vyzkoušet, ideálně venku v přírodě.
8.4.Petr Dvořák hovoří otevřeně k uplynulé sezóněRichard MüllerVážení fanoušci, sponzoři a všichni, kdo se o náš hokejový klub zajímáte, rád bych v tomto období, kdy nám neočekávaně skončila sezóna, zhodnotil uplynulý ročník a napsal vše z mého pohledu.
6.4.Zemřel Břetislav Hradil, bývalý hokejový rozhodčí a činovník kluburedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek, 3. dubna ve věku 70 let zemřel dlouholetý činovník valašskomeziříčského hokeje, pan Břetislav Hradil. Mezi pravidelnými návštěvníky zimního stadionu snad není nikdo, kdo by jej neznal, nepotkal, či neviděl mezi boxem časoměřičů a trestnou lavicí, kde vždy pravidelně sezónu co sezónu působil při mistrovských utkáních mužů. Zapálený srdcař, výborný kamarád a čestný člověk, kterému nikdy nebyl osud meziříčského hokeje lhostejný, tak nakonec prohrál svůj boj se zákeřnou nemocí. ČEST JEHO PAMÁTCE!
5.4.#HokejDoma - 2KlubJe tu druhý díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. Oddělení rozvoje ledního ve spolupráci s regionálními trenéry Českého hokeje se tentokrát zaměřili na trénink dolních končetin a obratnost s tenisáky. Několik svých oblíbených cvičení opět názorně ukázali hráči NHL Ondřej Kaše a jeho bratr David. Každý mladý hokejista si tyto cviky může vyzkoušet, kdekoliv je to příhodné – doma, v garáži, na zahradě, v parku, na louce nebo v lese.
31.3.#HokejDoma - 1klubOddělení rozvoje hokeje začalo ve spolupráci s regionálními trenéry Českého hokeje připravovat pro hráče, kteří nemohou vzhledem k vývoji pandemické situace trénovat společně, instruktážní videa s cviky, které lze provádět doma, v parku či na zahradě ať už individuálně nebo v malých skupinách se sourozenci a rodiči.
23.3.Kdy začne mládeži nová sezóna?KlubKlub vydal k momentální celosvětové situaci následující vyjádření:
17.3.Rostislav Vaněk jako nejproduktivnější hráč sezóny: Neměnil bych, chuť mám!Richard MüllerUž třetí sezónu staví Bobři elitní formaci na ikonické trojici Seidler, Dvořák, Vaněk. Ta se na konci sezóny kvůli zranění rozpadla, a houževnatý bojovník s číslem sedmnáct na zádech své kolegy postrádal. Se 42 odehranými zápasy se po zásluze stal vítězem produktivity mužstva, když nasbíral dohromady 21 gólu a 24 asistencí. Rostislav Vaněk je ve Valašském Meziříčí spokojen a podle všeho se mohou fanoušci na "ostravský roh" těšit i v příští sezóně.
12.3.Kvůli koronaviru je zrušeno play-off 2. ligy!KlubVýkonný výbor Českého svazu ledního hokeje rozhodl o zrušení zbývajících zápasů play-off. Pro Bobry to znamená konec sezóny. O postup do Chance ligy si zahrají Draci Šumperk s vítězi ostatních skupin.
11.3.3. zápas ČF play-off: Bez diváků, ale s živým vysílánímHOD - VAL 0:3, 0.kolo | Daniel GargulákSoučasná situace se včerejším nařízením vlády se dotýká i play-off Druhé ligy. 3. utkání mezi Hodonínem a Valašským Meziříčím, které může určit vítěze celé série, se odehraje bez divácké kulisy, klub z jihu Moravy by měl ale připravit do večerních hodin živé vysílání duelu. O dalších novinkách vás budeme informovat neprodleně v tomhle článku a na našem facebooku, na obou těchto platformách zároveň naleznete odkaz na případné živé vysílání. Celá situace je však bezprecedentní a mění se z hodiny na hodinu, nelze tedy v tuto chvíli stále vyloučit odložení či zrušení dnešního klání.
11.3.Valaši zvítězili ve třetím duelu! Série se v pátek vrací na Bobří hrázHOD - VAL 0:3, 0.kolo | Daniel GargulákBoj o bytí hráči Valašského Meziříčí zvládli. S nožem na krku vyhráli třetí měření sil s Hodonínem na jeho ledě a stáhli náskok Drtičů před prázdnými tribunami v sérii na 1:2. V pátek by se měl odehrát 4. vzájemný zápas obou soupeřů na ledě Valachů od 18:00. Jistotou zůstává, že se klání odehraje opět bez divácké kulisy.
9.3.Drtiči urvali druhý bod v prodloužení. Ve středu půjde o přežitíVAL - HOD 4:5, 0.kolo | Daniel GargulákAni druhý čtvrtfinálové klání neskončilo pro Valachy vesele. Bobři dokázali v průběhu utkání stáhnout dvoubrankové manko, a dokonce zvrátit průběhu zápasu na svou stranu, načež dospěl duel do prodloužení. V něm byli šťastnější Drtiči z Hodonína, kterým druhý bod v sérii hrané na 3 vítězná utkání vystřelil kapitán Jurča. Bobři zajíždějí ve středu znovu na led soupeře, kde jim v případě prohry hrozí konec sezóny.
8.3.2. zápas ČF play-off: Poprvé doma! Bobři zabojují o srovnávání série s HodonínemVAL - HOD 4:5, 0.kolo | Daniel GargulákPrvního duelu vyřazovacích bojů se po prvním zápase na jihu Moravy dočkají i diváci ve Valašském Meziříčí. Bobři na svém ledě v pondělí od 18:00 znovu změří síly s hodonínskými Drtiči a budou bojovat o srovnání série hrané na 3 vítězná utkání. Valachy stále trápí obsáhlá marodka, existuje však naděje, že by někteří z marodů mohli zasáhnout již do pondělního klání.
7.3.Valaši na ledě Hodonína neuspěli. První bod pro DrtičeHOD - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákPrvním utkáním čtvrtfinále play-off odstartovala i série mezi Hodonínem a Valašským Meziříčím. Bobři v něm nejprve dokázali otočit vývoj utkání, Drtiči ale převrátili stav zápasu na svou stranu znovu ve třetí třetině a dokráčeli k prvnímu bodu série hrané na 3 vítězná utkání. Odvetu sehraji Valaši na svém lidi již v pondělí od 18:00.
6.3.1. zápas ČF play-off: Valašské Meziříčí svede bitvu o první bod na jihu MoravyHOD - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákVyřazovací boje startují. Poslední utkání základní části nakonec Bobrů přisoudilo pátou pozici po základní části, která znamená první utkání play-off na ledě soupeře. Bobři mají se svým soupeřem čerstvou zkušenost právě ze závěrečného základní části soutěže, kdy s pouhými dvěma útoky Drtičům na jejich ledě podlehli. Zápas v Hodoníně začíná již tuto sobotu tradičně od 17:00.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS