Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

10.7.Termíny a soupeři v přípravě jsou tady!KlubBobři znají své soupeře do letošní přípravy. Pro přátelské duely zvolili Valaši ryze slovenské soupeře z tamní druhé nejvyšší soutěže a také již tradičně MŠK Púchov. První dva duely odehrají Bobři na domacím ledě. Na úplný začátek čeká Valašské Meziříčí domácí souboj s Dubnicí, který je naplánován na úterý 13. srpna. O dějišti generálky před havní sezónou se ještě rozhodne. Už teď je ale jisté, že Bobři změří síly s Považskou Bystricou v pátek 6. září. Celkem čeká svěřence kouče Jiřího Weintritta sedm utkání.
10.7.Jednání s posilami pokračuje. S týmem trénuje SmrčkaKlubNetrpělivé čekání na posílení kádru se blíží ke konci. Sportovní úsek vedení klubu v čele s Petrem Dvořákem dojednáva příchod několika hráčů. O místo v kádru bojuje ostravský Marek Smrčka.
19.6.Rozhodnuto! Pětikolový systém proti osmi soupeřůmKlubVedení hokejového svazu ve spolupráci s hokejovými kluby odsouhlasili model druhé ligy v následující sezóně. Bude se hrát nově na tři skupiny. Bobři tradičně zůstávají ve skupině Východ, v rámci niž se utkají pětikolově s každým soupeřem.
11.6.Návrat ke starým kolejím modelu 2. ligy? Na místě je řada otazníkůDaniel GargulákJak už bývá zvykem, v červnu se rozhoduje o složení jednotlivých skupin nebo herním modelu 2. ligy a ani letošní rok není výjimkou. Nová sezóna by měla přinést staronový model tří skupin, tentokrát však zcela s rozdílnými účastníky. Vše je prozatím stále ve fázi jednání.
5.6.Nábor mladých hokejistůRedakceKlub HC Bobři Valašské Meziříčí pořádá na zimním stadionu nábor mladých hokejistů. Stavte se tedy s Vaším synem nebo dcerkou v v úterý 11. června od 17:00 hod. na náš trénink. Co si vzít sebou? Stačí obyčejné sportovní oblečení a boty, právě totiž probíhá letní příprava. A co bude následovat pak? O tom se pobavíte na tréninku s našimi trenéry. Těšíme se na Vás!
5.5.Kdo zůstává a kdo končí? A-tým začíná měnit podobuRichard MüllerBobři zanedlouho zahájí letní přípravu, do které vstoupí hráči, se kterými lub počítá do další sezony, a také ti, kteří budou o místo v sestavě bojovat.
3.5.Zranění Tomáše Brunce nedovolí kapitánovi start sezónyRichard MüllerBěhem play-off uplynulé sezóny si přivodil Tomáš Brunec zranění, které mu nedovolí zasáhnout do celé přípravy a začátku sezóny. O budoucnosti kapitána Bobrů se rozhodne v průběhu dlouhodobé rekonvalescence.
3.5.Asistentem trenéra bude Lukáš PlšekRichard MüllerUž před začátkem minulé sezóny avizoval Lukáš Plšek, že se jedná o jeho poslední sezónu v roli aktivního hráče. Gólmanskou kariéru pověsil na hřebík, ale kabinu Valašského Meziříčí neopouští. Lukáš Plšek se od nynějška stává asistentem trenéra Jiřího Weintritta.
3.5.Petr Dvořák se domluvil na dalším pokračování. Zůstává i trenér WeintrittRichard MüllerHned po skončení sezóny přišlo na řadu jednání o důležitých postech sportovního manažera a trenéra A-týmu. Na začátku května se rozhodli dosavadní trenér Jiří Weintritt a sportovní manažer Petr Dvořák pokračovat na svých pozicích.
25.4.AKTUALIZOVÁNO: Mládeži začíná letní přípravaRedakceKvěten se pomalu blíží a s tím i čas letní přípravy. Ve čtvrtek 2. května se uskutečnila na zimním stadionu plánována schůzka s rodiči a trenéry.
24.4.Starší žáci Bobrů přijati u starosty městaredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starosta města pan Robert Stržínek přijal na radnici starší žáky našeho hokejového klubu.
3.4.Konec v semifinále? Ztráta čtyř hráčů už byla pro náš úzký kádr moc, mrzí trenéra WeintrittaDaniel GargulákDruholigové boje už dospěly do samotného superfinále, kde se postup do Chance ligy budou rvát Moravské Budějovice se Sokolovem. My vám nyní přinášíme ohlédnutí za uplynulo sezónou Valašského Meziříčí pohledem trenéra Jiřího Weintritta, jehož družina dostala stopku ve své cestě od Havlíčkova Brodu v semifinále. Kde vidí prostor pro zlepšení do další práce nebo jak je spokojen s celkovou morálkou týmu? Nejen o tom se dočtete v posezóním rozhovoru.
19.3.Konec. Valachům ukončila sezónu prohra po samostatných nájezdechVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákZklamání je na místě, hrdost však převládá. Hráčům Valašského Meziříčí ukončila sezónu těsná prohra po nájezdech s Havlíčkovým Brodem, který celé semifinále ovládl poměrem 3:1. Valaši ale byli dalšímu soupeři s cílem postoupit o soutěž výše více než důstojným soupeřem a rozhodně si ostudu neuřízli, ba naopak. Všichni fanoušci mohou být na Bobry po právu hrdí, dva roky po sobě postoupit do semifinále je pro Valašské Meziříčí velkým úspěchem a dostatečně velkým příslibem do lepších zítřků.
18.3.4. zápas SF play-off: Bobři budou odvracet konec sezónyVAL - HBR 2:3, 0.kolo | Daniel GargulákBude Bobří hráz svědky déjà vu? I loňské semifinále s Porubou dospělo do stavu 2:1 pro soupeře, za kterého se semifinále stěhovalo do svatostánku Valašského Meziříčí. Bobři v něm tehdy zneškodnili střelce Poruby a po výhře 2:0 si vynutili rozhodující utkání na jejím ledě. Podobný kousek budou chtít bezpochyby zopakovat bez jednoho dne i o rok později. Ostatně jim už nic jiného nezbývá, pokud se s už tak letošní úspěšnou sezónou nechtějí loučit.
17.3.Bruslaři opětovně uhájili svůj led a v úterý mohou zaútočit na postupHBR - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákTřetí vzájemné měření sil hokejistů Havlíčkova Brodu a Valašského Meziříčí v rámci semifinále druhé ligy vyznělo lépe pro domácí Rebely. Ti se už v první periodě dostali do dvoubrankového vedení, které si postupně hlídali po zbytek zápasu, který nakonec dovedli do vítězného konce. Valaši tak budou v úterý odvracet na domácím ledě konec sezóny, Bruslaři naopak mohou stvrdit třetí výhrou svůj postup do finále.
16.3.3. zápas SF play-off: V Kotlině se bude hrát o mečbolHBR - VAL 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákPo pátečním srovnání stavu semifinále pokračuje semifinálová bitva opět na ledě Havlíčkova Brodu. Bruslaři s ní budou chtít potvrdit roli favorita a na svém ledě se přiblížit k postupu druhým získaným bodem, proti ale bude družina trenéra Weintritta povzbuzená výhrou v posledním měření sil v rámci druhého zápasu semifinále.
15.3.Série srovnána! Slovák udržel čisté konto a Valaši zapsali první výhru semifináleVAL - HBR 2:0, 0.kolo | Daniel GargulákPo výhře Havlíčkova Brodu na jeho ledě uhájila ve druhém semifinále své domácí prostředí i hokejisté Valašského Meziříčí. Po brankách Hořanského a Martiníka a neobdržení jediné branky po zásluze srovnali stav semifinále, která se opět přesouvá na led Bruslařů k nedělnímu klání, na které se v rámci výjezdu fanoušků stále můžete hlásit do e-mailu redakce@hcvm.cz nebo do zpráv na facebooku.
14.3.2. zápas SF play-off: Na Valašsko míří Bruslaři z Havlíčkova BroduVAL - HBR 2:0, 0.kolo | Daniel GargulákTempo vyřazovacích bojů pokračuje ve zběsilém tempu a i fanoušci Valašského Meziříčí se ve své domovině dočkají semifinálových měření sil. Havlíčkův Brod Bobry v prvním zápase na svém ledě udolal a získal první bod série, vrátí družina trenéra Weintritta úder nebo půjdou Rebelové do trháku dvou mečbolů? Jasno začne být od 18:00 v pátek 15. března, brány zimního stadionu budou fanouškům otevřeny od 17:00.
13.3.Náskok z první třetiny nestačil. První bod bere BrodHBR - VAL 5:2, 0.kolo | Daniel GargulákStejně jako v sérii s Plameny skončil první zápas semifinále pro Bobry porážkou. Svěřenci trenéra Weintritta si v první periodě vytvořili dvougólový náskok, díky pěti brankám soupeře v dalším průběhu utkání ale odjíždějí z Havlíčkova Brodu s prázdnou. Druhé měření sil obou soupeřů je naplánovámo na pátek 15. března od 18:00 v domácím svatostánku Valašského Meziříčí.
12.3.1. zápas SF play-off: Valaši vyráží poprvé do Havlíčkova BroduHBR - VAL 5:2, 0.kolo | Daniel GargulákČtvrtfinále druhé ligy je minulostí a pozornost všech už se upíná na sérii následující. Semifinále vyřazovacích bojů k sobě svedlo mimo jiné Havlíčkův Brod s Valašským Meziříčím, jejichž první zápas bude odehrán ve středu 13. března od 18:00. Rebelové jsou stejně jako žďárští favoritem série, podaří se jim obdobně jako Plamenům vstoupit do série vítězné nebo si Bobři odvezou z Kotliny první bod?
10.3.Semifinálový soupeř pod lupou. Zastaví Bobři vítěze skupiny Jih?Daniel GargulákPo oslavách postupu přes Žďár nad Sázavou přichází znovu plná koncentrace na dalšího soupeře. Nedělní výsledky zbytku sérií přisoudili Valachům do semifinálové série Havlíčkův Brod, dalšího z aspirantů na postup do Chance ligy. Stejně jako s Plameny vám přinášíme článek, ve kterém vám našeho dalšího soupeře znovu přibližujeme.
9.3.Jako tým jsme podali v celé sérii perfektní výkon, neskrývá radost Jiří SlovákVAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákVěčně skromný maskovaný muž. Jiří Slovák se stal ve čtvrtfinále jedním ze základních stavebních kamenů postupu do semifinále, přesto zásluhu přisuzuje zejména na celý tým Valašského Meziříčí, který odmakal čtvrtfinále s Plameny do posledního muže na sto procent. Po konci série se Žďárem nad Sázavou našel příčiny postupu do semifinále, ale ani nešetřil chválou celého mančaftu.
8.3.Bobři ukončili sérii se Žďárem na domácím ledě a postupují do semifinále!VAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákSkvěle, skvěle, skvěle! Bobři využili mečbol získaný na ledě soupeře z předchozího utkání a ve své domovině ukončili čtvrtfinále s Plameny druhým nejrychlejším možným způsobem. Celkové vítězství v sérii v poměru 3:1 je pro pro celé Valašského Meziříčí proti jasnému favoritovi čtvrtfinále nádherným úspěchem. Na svého soka pro semifinále si družina Jiřího Weintritta bude muset počkat do neděle, kdy budou ukončeny všechny zbývající série skupin Jih a Východ.
7.3.4. zápas ČF play-off: Bude rozhodnuto?VAL - ZNS 4:2, 0.kolo | Daniel GargulákNejkrásnější pozvánku na páteční čtvrtfinálový duel připravili všem fanouškům hokejisté Valašského Meziříčí, kteří ve Žďáru po fantastickém výkonu urvali druhý bod v sérii a v pátek 8 března od 18:00 budou útočit na postup do semifinále. Nebude to ale bezpochyby nic jednoduchého. Plameny už nemají co ztratit, dá se tedy očekávat další dramatická bitva do posledních minut.
6.3.Senzace! Bobři vezou ze Žďaru druhý bod a v pátek mohou zaútočit na postupZNS - VAL 1:5, 0.kolo | Daniel GargulákPokud ne nejlepší, tak jeden z nejlepších výkonů sezóny předvedla družina Jiřího Weintritta ve třetím čtvrtfinále na ledě Plamenů. Brankář Slovák opět předvedl velký díl z formy, která ho zastihla na vyřazovací boje a i on přispěl výraznou měrou k vysokému vítězství. Série se opět přesouvá na Bobří hráz, kde budou Valaši bojovat o případný postup do semfinále před domácím publikem.
5.3.3. zápas ČF play-off: Kdo urve mečbol?ZNS - VAL 1:5, 0.kolo | Daniel GargulákPo včerejším vítězství Valachů je série s Plameny hraná na tři vítězná utkání srovnána na 1:1. Třetí pokračování proběhne opět na ledě soupeře ve Žďáru nad Sázavou, kde se obě mužstva budou prát o druhý bod v sérii. Vítěz středečního duelu bude jediný krok od postupu do semifinále. Uspějí tentokrát Valaši na ledě Plamenů nebo domácí svůj svatostánek opětovně ubrání?
4.3.Série srovnána! V prodloužení rozhodl DalajkaVAL - ZNS 3:2, 0.kolo | Daniel GargulákDalší nervy drásající bitva, tentokrát s vítězným koncem! Nesmírně vyrovnané druhé utkání se Žďárem dospělo až do prodloužení, ve kterém se o rozhodující branku postaral Patrik Dalajka a přisoudil tak druhý z dostupných bodů v sérii na stranu Valachů. Série hraná na tří vítězné duely pokračuje ve středu na ledě soupeře.
3.3.2. zápas ČF play-off: Poprvé doma! Série se Žďárem míří na Bobří hrázVAL - ZNS 3:2, 0.kolo | Daniel GargulákTempo play-off nabírá nenávratné tempo a i série Valachů s Plameny se po dvou dnech dočká svého druhého pokračování. To bude po úvodním duelu na ledě soupeře napsáno v domácím svatostánku Valašského Meziříčí, kde budou svěřenci trenéra Weintritta bojovat o srovnání stavu série hrané na tři vítězná utkání.
2.3.První duel pro Ždár. Utkání rozhodla jediná brankaZNS - VAL 1:0, 0.kolo | Daniel GargulákBez branky nelze vyhrát. Valaši neprožili ideální start do prvního čtvrtfinále, přesto byli po zbytek zápasu Plamenům více než vyrovnaným soupeřem. Zbytečná vyloučení ale posílala družinu trenéra Weintritta do kolen a žďarští už dokázali nejtěsnější možný náskok ubránit do konce zápasu. Série se nyní stěhuje do Valašského Meziříčí, kde proběhne druhé čtvrtfinále v pondělí od 18:00.
1.3.1. zápas ČF play-off: Bobři zajíždějí poprvé na BouchalkyZNS - VAL 1:0, 0.kolo | Daniel GargulákVrchol sezóny přichází se vší parádou. Hráče Valašského Meziříčí čeká v prvním kole první fáze vyřazovacích bojů v podobě čtvrtfinále výjezd do Žďáru nad Sázavou, kde budou bojovat o první bod do série hrané na tří vítězná utkání. Ubrání Plameny svůj hrad nebo jej Bobři dokáží podruhé v sezóně vyloupit a připsat si tak první bod na svou stranu? O tom bude jasno v sobotu večer.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive