Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

4.8.Hokejový kemp se dětem líbilKlubV posledním červencovém týdnu uspořádal klub HC Bobři Valašské Meziříčí celotýdenní hokejový kemp pro své hráče. Ti měli kromě různých tréninků a her na programu také návštěvu Zbrašovských aragonitových jeskyní, Hranické propasti a aquaparku Vodní svět ve Velkých Karlovicích. Zde Vám přinášíme drobné střípky z celého týdne.
31.7.První tréninky mládeže v srpnuKlubV pondělí 3. srpna začínají trénovat mladí hokejisté Valašského Meziříčí.
26.7.Manuál Českého hokeje k nemoci COVID-19KlubČeský hokej vzhledem k opětovnému rozšiřování nemoci COVID-19 vydal dokument, který nese název "PŘEHLED OPATŘENÍ PRO ORGANIZOVÁNÍ SPORTOVNÍ ČINNOSTI V RÁMCI LEDNÍHO HOKEJE A PARA HOKEJE PO DOBU PANDEMIE ONEMOCNĚNÍ COVID-19".
22.7.A-tým se opět sejde pod vedením Josefa DobošeRedakcePo skončené suché přípravě a několikatýdenní pauze se sejde opět na zimním stadionu A-tým hokejistů Valašského Meziříčí. Pokračující dvojice trenérů Josef Doboš s Lukášem Plškem bude mít k dispozici kádr od 27. července.
30.6.#HokejDoma: Příprava Davida PastrňákaKlubV sedmnáctém, předprázdninovém vydání série videí s hráči NHL vám ukážeme, jak trénuje mimo led náš nejlepší hokejista a současně nejlepší střelec NHL David Pastrňák. Jeho přístup k tréninku, hře, soutěživost a zápal do všeho, co dělá, je velice inspirativní.
29.6.#HokejDoma: TenisKlubV minulém díle ukázali útočník Caroliny Hurricanes Martin Nečas a útočník Colorada Avalanche Martin Kaut, že jsou dobří fotbalisté. Svou všestrannost dokazují i v 16. díle série #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. Tentokrát se jedná o další mezi hokejisty oblíbenou disciplínu: tenis, který je vhodným sportem pro hráče všech věkových kategorií.
18.6.Týden plný sportu, pohybu a zábavy!KlubBobři letos přichází se zajímavou novinkou – pro zájemce z řad mladých hokejistů i veřejnosti připravuje klub týden plný sportu, pohybu a zábavy. V červenci se uskuteční příměstský tábor, program se bude odehrávat na suchu.
16.6.#HokejDoma – Fotbalové dovednostiKlubDo 15. dílu série #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje dva mladé útočníky ročníku 1999. Martin Nečas z Caroliny Huricanes a Martin Kaut z Colorada Avalanche ukázali, jak doplnit tréninkové jednotky v hokejovém klubu o aktivity spojené s fotbalem.
14.6.#HokejDoma - Workoutové hřiště IKlubDvanáctý díl série, díky které se mladí hokejisté mohou inspirovat hráči NHL, přináší několik cvičení zaměřených na horní polovinu těla a břišní svaly. Sadu svých oblíbených cviků na workoutovém hřišti připravil útočník Chicaga Blackhawks David Kämpf ve spolupráci se sportovním oddělením Českého hokeje. Na praktické ukázky dohlíželi profesionální regionální trenéři Robert Kaše a Petr Beránek.
14.6.#HokejDoma - Workoutové hřiště IIKlubSeriál #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL bude pokračovat i v době, kdy se situace začíná vracet do normálu a je možné sportovat ve skupinách v uzavřených i otevřených prostorech. Důvody vysvětluje Slavomír Lener, manažer rozvoje ledního hokeje, ve speciálním rozhovoru na toto téma. Třináctý díl série zavede mladé hokejisty na workoutové hřiště, kde jim své další oblíbené cviky ukáže útočník Chicaga Blackhawks David Kämpf.
14.6.#HokejDoma - Základní gymnastikaKlubV 14. díle seriálu, který inspiruje mladé hokejisty k pohybu mimo tréninkovou jednotku, ukazuje útočník Chicaga Blackhawks David Kampf, které gymnastické prvky patří do rejstříku základních pohybových dovedností. Zvládnutím předvedených cviků prokáže mladý hokejista, že je rychlý, obratný, mrštný, hbitý, dobře se orientuje v prostoru a prokazuje i určitou míru odvahy.
2.6.Trenéři licence B ve Valašském MeziříčíKlubKlub HC Bobři Valašské Meziříčí společně s Českým hokejem organizoval v termínu od 1. do 2. června školení pro budoucí trenéry licence B, které se uskutečnilo v budově místní Sokolovny. Školení se účastnily téměř dvě desítky trenérů, kteří byli školeni odborníky ve svém oboru.
28.5.HC Bobři Valašské meziříčí hledají nové redaktory klubového webuDaniel GargulákZajímáte se o hokej ve Valašské Meziříčí a chtěli byste mu být zase o kousek blíž? Chtěli byste se potkávat s hráči i trenéry v rámci náplně své práce? Potom možná právě vás potřebujeme, hokejová redakce Bobrů hledá nové členy.
28.5.Druholigový aktiv volil podobu soutěžeHokej.czVe čtvrtek se v Praze v dopoledních hodinách sešli zástupci všech druholigových klubů, aby na společném aktivu zvolili ideální variantu podoby druholigové soutěže pro ročník 2020/21. Podle přání a zároveň volby zástupců Valašského Meziříčí byla nakonec zvolena varianta, která přináší 3 skupiny po osmi týmech.
23.5.Valašské Meziříčí podalo přihlášku do 2. ligy. Ve hře jsou dvě varianty herního modeluDaniel GargulákPrvní dobrá zpráva v ustupující době koronavirové je na stole. Klub HC Bobři Valašské Meziříčí podal přihlášku do 2. ligy, kde jej v následujícím ročníku čekají s velkou pravděpodobností noví soupeři, naopak o patro výše, do Chance ligy, se posunuli Draci Šumperk.
20.5.#HokejDoma - 8Sportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. V pořadí už jedenácté pokračování se zaměřuje na aktivity v přírodě a ve videu uvidíte několik oblíbených cvičení Filipa Hronka, obránce Detroit Red Wings.
18.5.A-tým začal suchou přípravu i s Kajabou. Romančík končíKlubOd začátku minulého týdne se začal A-tým připravovat na novou sezónu. Pod vedením trenérů Josefa Doboše a jeho asistenta Lukáše Plška nevynechá mužstvo ani pravidelné lekce kondičního kouče Alexandra Riga.
18.5.Jak pomohly peníze z benefice?KlubOd benefice s podtitulem Každá stovka pomáhá uplynuly tři měsíce a za tu dobu měla možnost rodina Pernických využít téměř 45 tisíc korun určených pro postižené děti Amálku a Štěpánka. Dnes jsme se s maminkou obou dětí spojili a zjistili jsme, jak jsme společně pomohli.
11.5.AKTUALIZOVÁNO: Mladí Bobři začínají trénovatKlubVzhledem vývoji pandemie Covid19 v ČR a s tím souvisejícím rozvolňováním opatření je možno opět započít tréninkové jednotky dětí. A tak mladým bobříkům začíná za dodržování hygienických norem letní příprava! Začínáme ve středu 13. května!
9.5.#HokejDoma - 7KlubDo dalšího pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje ve spolupráci s regionálními trenéry Filipa Chytila. Útočník New York Rangers se zaměřil na speciální cvičení s dřevěnými tyčemi, které si může každý mladý hokejista vyzkoušet doma, na zahradě nebo v parku.
3.5.#HokejDoma - 6KlubSportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. V pořadí už deváté pokračování se zaměřuje na střelbu a ve videu uvidíte několik oblíbených cvičení zástupců NHL Filipa Hronka s Filipem Zadinou z Detroit Red Wings.
28.4.Rozhovor s předsedou klubu Tomášem Vašicou po 3 letech v čele vedeníKlubPřestože jméno Tomáš Vašici se neobjevuje v každodenních zprávách z klubu, je to právě on, kdo z té nejvyšší pozice zabezpečuje jeho fungování. Do čela se postavil na jaře roku 2017 a dokázal zvednout meziříčský hokej z pokraje propasti. Díky jeho práci klub získává finance na fungování všech kategorií a funguje i na poloprofesionální seniorské úrovni.
26.4.#HokejDoma - 5KlubV dalším pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL se společně s útočníkem Detroit Red Wings Filipem Zadinou dostáváme k dalším zajímavým domácím aktivitám, kterými jsou dovednosti s míči ve dvojicích.
24.4.Děláme vše, abychom 2. ligu hráli. První jména jsou na soupisceKlubBobři letos nebudou jediným klubem ve druhé lize, který musí z důvodu krizové situace řešit samotnou finanční existenci klubu. Vedení klubu ale příznivce uklidňuje, a přestože je jasné, že situace nebude lehká, dělá vše pro to, aby provoz druholigového A-týmu, ale i celého klubu byl zajištěný stejně, jako doposud. „Uvidíme, jak se ke všemu postaví sponzoři. To rozhodnou následující týdny a měsíce,“ říká Petr Dvořák. Už teď na konci dubna se domluvil s několika hráči na pokračování a na pořadu dne je aktuálně začátek suché přípravy.
19.4.#HokejDoma - 4KlubDo dalšího pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje ve spolupráci s regionálními trenéry Filipa Zadinu. Útočník Detroit Red Wings se zaměřil na činnosti s míči. Ukazuje cviky, které má ve své tréninkové náplni a neopomíjí alespoň několik z nich zařadit do každodenního tréninku v zimě i v létě. V prvním videu Filip předvádí individuální dovednosti s míči.
17.4.Jak tráví hráči A-týmu hokejové volno? Díl 2/2KlubDle posledních informací a vládních rozhodnutí je zřejmé, že Česká republika má nejhorší dny za sebou. Na lepší časy se blýská i hokejistům, a přestože hromadné trénink ještě nejsou povoleny, je otázkou času, kdy se bude moci sejít A-mužstvo na zimním stadionu a nastartovat přípravu na sezónu 2020/2021. Do té doby musí hráči trávit čas doma a připravovat se individuálně.
13.4.Jak tráví hráči A-týmu Velikonoce a hokejové volno? Díl 1/2KlubPandemie tolik celosvětově skloňovaného koronaviru nejenže ukončila předčasně sezónu, ale zasahuje i do období, v němž je většina hokejistů zvyklá i na mimosportovní záležitosti. Omezené možnosti tréninku a volnočasových aktivit využívají hráči Bobrů různě. Jak se hráči v tomto období mají, se dočtete níže.
12.4.#HokejDoma - 3KlubVe třetím pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL, který vzniká ve spolupráci oddělení rozvoje ledního hokeje s regionálními trenéry Českého hokeje, se Ondřej Kaše s bratrem Davidem tentokrát zaměřili na trénink horních končetin a cvičení se švihadlem. Každý mladý hokejista se tak může podívat, jak trénují hráči z nejlepší ligy na světě a tyto cviky si může vyzkoušet, ideálně venku v přírodě.
8.4.Petr Dvořák hovoří otevřeně k uplynulé sezóněRichard MüllerVážení fanoušci, sponzoři a všichni, kdo se o náš hokejový klub zajímáte, rád bych v tomto období, kdy nám neočekávaně skončila sezóna, zhodnotil uplynulý ročník a napsal vše z mého pohledu.
6.4.Zemřel Břetislav Hradil, bývalý hokejový rozhodčí a činovník kluburedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek, 3. dubna ve věku 70 let zemřel dlouholetý činovník valašskomeziříčského hokeje, pan Břetislav Hradil. Mezi pravidelnými návštěvníky zimního stadionu snad není nikdo, kdo by jej neznal, nepotkal, či neviděl mezi boxem časoměřičů a trestnou lavicí, kde vždy pravidelně sezónu co sezónu působil při mistrovských utkáních mužů. Zapálený srdcař, výborný kamarád a čestný člověk, kterému nikdy nebyl osud meziříčského hokeje lhostejný, tak nakonec prohrál svůj boj se zákeřnou nemocí. ČEST JEHO PAMÁTCE!


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS