Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

13.9.Bobři v prvním kole nezaváhali, z Břeclavi vezou tři bodyBRE - VAL 4:9, 1.kolo | Šárka Libenská, Martin DanešV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Drama a napětí se v prvním druholigovém zápase nekonalo. Hlavní role obsadili meziříčští Sochorek se Šebestou a zařídili vítězství pro Bobry v poměru 4:9.
17.9.Lovná sezóna nezačala pro Draky úspěšně, Bobří hráz odolalaSUM - VAL 2:4, 3.kolo | hcK nedělnímu utkání odjížděli Bobři na led největšího favorita naší skupiny sice bez nemocného Dalibora Sochorka, ale s cílem co nejvíce Draky potrápit při svém prvním vystoupení v letošním ročníku před domácími fanoušky.
24.9.Bobři otočili zápas v PelhřimověPEL - VAL 3:5, 4.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí odjížděli ke svému nejvzdálenějšímu soupeři bez tří hráčů základní sestavy (Růčka, Zimmer, Sochorek – prac.povinnosti, resp.nemoc), ale s maximálním odhodláním bodovat i v Pelhřimově. Začátek utkání tomu ale vůbec nenasvědčoval, Bobři už po dvou minutách prohrávali 2:0 a vypadalo to na debakl. V tu chvíli by nikdo nevsadil na Bobry ani „zlámanou grešli“.
27.9.Bobři doma zdolali ŠternberkVAL - STE 4:2, 5.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí i ve svém druhém domácím představení nezaváhali a porazili v sobotním podvečerním utkání Šternberk 4:2. Šternberk nepatří k oblíbeným mužstvům Bobrů, prezentuje se dobrou obranou v čele s gólmanem Pekařem, tvrdou hrou (někdy na hranici únosnosti) a nebezpečnými brejky.
1.10.Hodonín vystřídal na vedoucí příčce Valašské MeziříčíHOD - VAL 5:4, 6.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středečním přímém souboji o průběžnou první příčku tabulky skupiny "Východ" byli úspěšnější o jednu branku domácí Drtiči a vystřídali tak Bobry na špici tabulky.
4.10.Bobři zdolali TechnikuVAL - TEC 4:2, 7.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání 7.kola přivítali hokejisté Val.Meziříčí na svém ledě vysokoškoláky z Brna. Tomuto utkání konkuroval televizní přenos historicky prvního utkání NHL v České republice mezi New York Rangers a Tampou Bay. I přes tuto skutečnost se tribuna velice slušně zaplnila a domácí fanoušci očekávali další vítězství Bobrů. Ti v letošním ročníku zatím na domácím kluzišti neztratili ani bod.
9.10.Bobři vezou z Uničova tři bodyUNI - VAL 2:4, 8.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V osmém kole druhé ligy zajížděli hokejisté Valašského Meziříčí na led Uničova s cílem bodovat a udržet zatím první příčku průběžné tabulky. Uničovu se v letošním ročníku také zatím daří, pohybuje se v první třetině tabulky a tak se dal očekávat vyrovnaný hokejový souboj.
11.10.Bobři žádné překvapení nepřipustiliVAL - ZNS 12:3, 9.kolo | Richard Zuzaňák V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V utkání 9. kola přivítali Bobři na domácím kluzišti celek Žďáru nad Sázavou, se kterým se utkali poprvé v historii. Domácí hokejisté vstoupili do zápasu excelentně a již ve 3.minutě svítil na ukazateli skóre stav 2:0, když překonali hostujícího brankáře Vajnera Radovan Glas a Ivo Kratěna.
15.10.Po hodech přišel bodový půstOPA - VAL 5:2, 10.kolo | hcV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve včerejším utkání podlehli Bobři na ledě Opavy, aktuálně druhého týmu tabulky, celkem jednoznačným výsledkem v poměru 5:2. Toto utkání bylo považováno za „šlágr“ kola, ale ani divácká kulisa, ani kvalita hry toto očekávání nenaplnila. Návštěva byla jistě ovlivněna televizním přenosem kvalifikačního utkání našich fotbalistů.
18.10.Bobři vydřeli ve vyrovnaném utkání bodVAL - NJI 1:2, 11.kolo | Mladý BobrSobotní derby naplnilo očekávání každého ze 700 diváků přítomných na ZS ve Valašském Meziříčí. Utkání bylo dramatické, s častými osobními souboji a hlavně soubojem brankářů, ve kterém byli úspěšnější hosté z Nového Jičína. Tomu nasvědčuje počet střel na branku 25:25.
22.10.V souboji dvou Meziříčí nakonec úspěšnější ValašskéVEL - VAL 3:4, 12.kolo | hcKe středečnímu utkání 12.kola odjížděli Bobři do Velkého Meziříčí s cílem stoprocentně bodovat a napravit tak ztrátu z minulého kola, kdy podlehli v domácím prostředí Novému Jičínu (1:2sn). V sestavě i nadále chyběli J.Matějný, J.Blažek a také O.Tatarčík. Naopak se do sestavy vrátil, po dvouzápasové absenci, uzdravený centr prvního útoku Petr Dvořák. Úkol se Bobrům podařilo splnit, ale nebylo to nic jednoduchého. Po velkém boji zvítězili Bobři nakonec 4:3 a dostali se znovu na první místo průběžné tabulky.
25.10.Bobři rozhodli v přesilovkáchVAL - PRE 8:2, 13.kolo | Mladý BobrVe 13.kole 2.ligy přivítali Bobři na svém stadionu celek Přerova. Přerovští hokejisté nezískali v posledních třech zápasech ani bod a přijeli s cílem o nějaký ten bodík Bobry připravit. Ve Valašském Meziříčí dobře začali a v první třetině byli lepším týmem. Domácí ale skvěle zápas obrátili hned v úvodu 2.třetiny a poté uštědřili přerovským Zubrům další debakl, tentokrát v poměru 8:2.
4.11.Valašské Meziříčí v derby předčilo Vsetín na nájezdyVSE - VAL 4:5, 14.kolo | Radek BařinaDlouho očekávané první valašské derby je za námi. Na Lapači, ve výborné atmosféře, se nakonec štětí přiklonilo na stranu Bobrů, když téměř tříhodinové drama rozhodl pro Valašské Meziříčí v deváté sérii samostatných nájezdů Dalibor Sochorek.
4.11.S Prostějovem za tři bodyVAL - PRO 4:1, 15.kolo | Marek HavranHokejisté Valašského Meziříčí potvrdili roli jasného favorita a v 15. kole druhé hokejové ligy porazili na domácím ledě Prostějov. Dvěma brankami hned v prvních pěti minutách se blýskl útočník Bobrů Ondřej Tatarčík.
8.11.Bobři rozhodli ve třetí třetiněVAL - BRE 2:1, 16.kolo | Michael Voráč, Richard ZuzaňákV utkání 16. kola přivítali Bobři nováčka třetí nejvyšší soutěže, celek HC Břeclav. Na góly chudý zápas vyzníval dlouhou dobu pro hostující hokejisty, kteří po dvou třetinách vedli 0:1. Domácí zvládli ale v poslední části vývoj zápasu góly Pavla Šebesty a Ondřeje Dvořáka otočit a nakonec se tak radovali ze zisku plného počtu bodů.
10.11.Ve středu nás čeká OrlováORL - VAL 4:3, 17.kolo | Michael VoráčVe středu zajíždějí hokejisté Valašského Meziříčí na led celku HC Orlová, který se nachází na čtvrté příčce tabulky. Orlová má velký restík z minulého kola, kdy podlehla Šumperku 4:0. Odčiní Orlová chybu z minulého utkání nebo se Valaši udrží na prvním místě tabulky?! Utkání na stadionu v Orlové začíná v 18:00.
11.11.Vychutnával jsem si atmosféru domácího publika, říká Miroslav VargaORL - VAL 4:3, 17.kolo | Michael VoráčJako první se k výslechu dostal nejmladší z Vargů, a to Miroslav. Miroslav v minulých letech působil v dorostenecké extralize ve Vsetíně, nyní hraje za KP Juniorů ve Valašské Meziříčí.
13.11.Bobři vezou ze severu bodORL - VAL 4:3, 17.kolo | Michael Voráč, Michal PostavaV 17. kole druhé ligy skupiny východ zajížděli hokejisté Valašského Meziříčí na led celku HC Orlová, který se momentálně nacházel na čtvrtém místě tabulky. Po velkém boji, kdy hokejisté Valašského Meziříčí ještě půl minuty před koncem třetí třetiny vedli 3:2, si nakonec vezou ze severu pouze jediný bod.
15.11.Bobří hráz opět nedobytaVAL - SUM 6:5, 18.kolo | Michael Voráč, Richard ZuzaňákI po 18. kole, kdy na led Valašského Meziříčí zavítal Šumperk, zůstávají Bobři na čele tabulky. V dramatickém závěru dokázali domácí hokejisté získat v prodloužení cenné dva body.
17.11.Na domácím ledě dokázala zvítězit pouze přípravkaVAL - KAR 5:6, 9.kolo | Michael VoráčJak junioři, tak dorostenci ztratili svou výhru ve víkendových střetnutí až v závěru utkání. Jediná přípravka dokázala na domácím ledě v malém valašském derby porazit VHK Vsetín.
18.11.Ve středu přivítáme nováčka z PelhřimovaVAL - PEL 2:1, 19.kolo | Michael VoráčV 19. kole zamíří na Valašsko celek Spartaku Pelhřimov. Spartak nebude v lehké situaci. Po reorganizaci 2. ligy to má ze všech klubů na Valašsko nejdále.
19.11.Bobři opět doma vyhráli až v prodlouženíVAL - PEL 2:1, 19.kolo | Michael Voráč, Richard ZuzaňákI když Spartak hrál v sestavě pouze se 13-ti hráči, dokázal si z Valašského Meziříčí odvést zasloužený bod za remízu. Velkou zásluhou na výsledku měl brankář Jirkův z Pelhřimova, který za svá záda nepustil uctivých 36 střel. Bobři i po výhře v prodlužení drží, se stejným ziskem bodů jako Hodonín, první příčku.
23.11.Bobři míří na HanouSTE - VAL 4:5, 20.kolo | Michael VoráčV neděli 23.listopadu vyjedou poprvé o víkendu naši hokejisté na Hanou do Šternberku. Hanáci mají celkově nevyrovnané výsledky, dokáží vyhrát nad silnějšími soupeři, ale také dokáží nemile překvapit a odevzdat body slabším soupeřům.
24.11.Série výher v prodloužení pokračuje, tentokrát si Bobři vezou dva body ze ŠternberkuSTE - VAL 4:5, 20.kolo | Michael VoráčVe 20.kole, kdy Valašské Meziříčí zajíždelo na led devátého Šternberka, se odehrál zápas podobný tomu z minulého kola. Bobři v něm na domácím ledě rozhodli o výhře v 17.sekundě prodloužení. Na Hané se průběh opakoval. Valaši porazili Šternberk 4:5 po gólu Sochorka - opět v 17.sekundě prodloužení.
26.11.Bobři zvládli boj o první místo na jedničkuVAL - HOD 5:4, 21.kolo | Richard Zuzaňák, Michael Voráč, Michal BergSouboj o čelo tabulky jak má být viděli fanoušci ve Valašském Meziříčí. Domácí Bobři vedli nad Hodonínem už 3:0 a zdálo se, že z očekávaného boje bude selanka, ale Drtiči se nevzdali a v nástupu do třetiny srovnali stav zápasu. Spolupráce Petra Dvořáka a Jakuba Blažka ale znamenala opět vedení pro Bobry a když pak Radovan Glas přidal pátou branku, nemusel valašskomeziříčské už gól hostujícího Čárského několik vteřin před koncem nijak mrzet. Bobři na čele tabulky zvýšili po výhře 5:4 svůj náskok před druhou Opavou už na čtyři body. Jakub Blažek vstřelil v zápase již stou branku Bobrů v této sezóně!
30.11.Bobři zajíždějí do BrnaTEC - VAL 6:3, 22.kolo | David SchlegelVedoucí celek tabulky HC Bobři Valašské Meziříčí zajíždějí v rámci 22. kola do Brna, kde se od 18 hodin v Hokejové hale střetne s Technikou Brno. Sedmý celek tabulky je zatím třetím nejlépe střílejícím mužstvem soutěže a protože Bobři zatím jako jediný celek skupiny Východ nastříleli přes sto branek, můžeme očekávat střelecké hody.
30.11.Technika rozhodla utkání ve druhé třetiněTEC - VAL 6:3, 22.kolo | Michael VoráčKvalitní zápas mohl vidět každý, kdo se přišel podívat na nedělní utkání mezi Technikou Brno a Valašským Meziříčím. Bobři jako papíroví favorité nezvládli druhou třetinu a během 10 minut inkasovali tři góly. V utkání se blýskl brněnský Zdeněk Mráz, který vstřelil čtyři branky! Valaši tak doplatili na velkou marodku, která se rozrostla po středečním utkání s Hodonínem o další čtyři hráče.
2.12.Lidé postupně objevují, že i u nás se hraje dobrý hokej, říká Petr KovářDavid SchlegelHokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí prožívají od postupu do druhé ligy nejkrásnější období. Se čtyřbodovým náskokem vedou celou soutěž a říjnové derby se Vsetínem bylo oslavou celé soutěže. Takovou návštěvu, jaká viděla vzájemný souboj Na Lapači, neuvidí mnohá extraligová města za celý rok... Sportovním manažerem Bobrů je Petr Kovář, se kterým jsme si povídali o cestě za letošním úspěchem, ale také o problémech, které hokej ve Valašském Meziříčí trápí.
2.12.Na Valašsko míří UničovVAL - UNI 5:2, 23.kolo | Michael VoráčVe 23. kole přivítá celek HC Bobři Valašské Meziříčí ve středu na domácím ledě sedmý tým tabulky HC Uničov. Valašské Meziříčí se nachází ve špatné situaci. Týmu chybí pět kvalitních hráčů, kteří jsou zranění. Na to také hokejisté z Valašska doplatili v neděli, kdy prohráli s Technikou Brno. Udrží si Valašské Meziříčí doma neporazitelnost?
3.12.Valašské Meziříčí v pohodě přehrálo UničovVAL - UNI 5:2, 23.kolo | RedakceHokejisté Valašského Meziříčí si na domácím ledě připsali další výhru, když ve středečním utkání 23. kola porazili HC Uničov 5:2. Zlomový gól vstřelil hned na začátku druhé třetiny Petr Dvořák, který zvyšoval na 3:1. Ve zbytku utknání si domácí výsledek pohlídali a do tabulky si tak připsali další tři důležité body.