Bobři zajíždějí do Havířova
středa 28.11.2012 | Jakub Nikl |

Bobři zajíždějí do Havířova

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další ligové kolo II.ligy skupiny Východ. Tentokráte zajíždějí na led lídra tabulky AZ Havířov. Utkání začíná ve středu 28. listopadu od 18 hodin. Podaří se Bobrům opět překvapit a navázat na domcí výhru proti tomuto soupeři nebo Havířov potvrdí svou roli favorita?

Valašské Meziříčí odehrálo v minulém kole s Porubou. V zápase několikrát vedli, přesto soupeř dokázal vždy rychle vyrovnat. V závěru zápasu se Poruba dostala dokonce do dvoubrankového vedení 6:4, ale Valmez prokázal velkou sílu a dokázal zápas poslat do prodloužení a následně do samostatných nájezdů. Ty nakonec vyhrála Poruba díky brance Marka Sedláře., když Voznica nastřelil pouze tyč a Coufal netrefil branku.

AZ Havířov se v minulém utkání musel o body porvat v Opavě. Utkání přitom začala lépe Opava, která dokonce ještě ve třetí třetině vedla. Nicméně AZet díky dobré formě z posledních zápasů dokázal zápas otočit. Třetí periodu vyhrál, k velké radost velké skupiny havířovských fanoušků, 3:0 a odvezl si z ledu Slezanu 3 body.

V současné době se daří takřka všem havířovským hráčům. Statistiky si vylepšili i díky dvěma vysokým výhrám proti Prostějovu a Frýdku. Útočníci Antonín Pechanec (9+16), Jan Kolařík (18+9), obránci Petr Prokop nebo Jiří Krisl budou obraně Bobrů zatápět. Ovšem ne jen tito hráči, celek Havířova je velmi silný na všech pozicích.

Sestavy v minulém kole:
Valašské Meziříčí:
Okáč – Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Javora, Kolovratník, Kundera, Lyzák, Machala, Maršálek, Martiník, Máša, Mikel, Smetana, Šoula, Vajda, Varga Mir., Varga D., Varga Mar., Voznica

Havířov: Matoušek – Prokop, Vydra, Krisl, Hegegy, Rimmel, Hartmann, Jaroch - Daneček J., Najdek, Sztefek - Kolařík, Pechanec, Bursík - Pavlas, Potočný, Stránský - Mráz

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS