Bobři se představí na ledě Opavy
čtvrtek 20.12.2012 | Jakub Nikl |

Bobři se představí na ledě Opavy

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Netradičně v pátek 21.12 od 18 hodin se představí Bobři na ledě Slezanu Opava. Bobři by určitě chtěli navázat na sérii zlepšených výkonů, díky kterým ze dvou posledních utkání brali vždy po bodu. Naopak Opava bojuje o čtvrtou příčku zaručující domácí prostředí v play-off. Který tým bude nakonec úspěšnější?

Bobři v minulém utkání brali bod v domácím utkání s Karvinou. Během utkání ale svěřenci trenéra Málka sahali po více než jen bodu. Přesto byli nakonec úspěšnější hosté. Velkou měrou se o bodový zisk zasloužil útočník Viktor Coufal, který dvě branky vstřelil a u další asistoval.

Opava se představila na ledě Vsetína. Lapač nakonec vykradla poměrem 3:1 a i nadále je ve hře o čtvrtou příčku v tabulce, kterou zatím drží s bodovým náskokem Frýdek. Opavu bodově táhnou Petr Chalupa (11+8), Bohumil Herman (6+11) či Tomáš Měch (6+10). Mezi obránci nejvíce bodují David Galvasa Jaromír Bednárek (oba 4+8). Mezi třemi tyčemi je jasnou jedničkou Dušan Šafránek.

Fanoušci Bobrů pořádají na tento zápas autobusový výjezd. Cena bude podle počtu účastníků cca 100-130kč. Odjezd je naplánován z autobusového nádraží v 16:00.

Sestavy v minulém kole:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Slovák - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Heža, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Machala, Martiník, Maršálek, Mikel, Prycl, Smetana, Šoula, Vajda, Varga Mir., Varga D., Knebl, Voznica.

HC Slezan Opava: Šafránek - Tichý, Kukol, Galvas, Tůma, Bednárek, Mosler, Černý, Měch, Herman, Wolf, Chalupa, Vítek, Pavelek, Svoboda, Kocián.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS