V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole se mladší žáci utkali s Uherským Hradištěm na jeho ledě. Bobři se uklidnili prvním vstřeleným golem. Po dvou třetinách svítil stav 1:10. Hradišti se zranil jediný brankář, proto nastala celkem kuriozní situace, kdy Bobři zapůjčili na poslední třetinu svou jedničku Michala Postavu. Ten za svá záda pustil jediný puk. Vyzrál na něj Hrabovský. Hradiště ale také jednu branku přidalo a tak konečný stav je 2:11.
Mladší žáci, 19. kolo, sobota 26.1.2013
Uherské Hradiště
2:11
(0:5, 1:5, 1:1)
Branky a nahrávky Bobrů: 10 Pernický (Převor), 13 Hruška (Pernický), 13 Siner (Adámek, Pernický), 16 Adámek (Žlebek), 19 Převor, 24 Adámek (Pernický), 27 Siner (Převor), 29 Hruška, 29 Adámek (Pernický), 40 Převor (Adámek), 52 Hrabovský
Valašské Meziříčí: Postava, Tuček – Adámek, Frieb, Hrabovský, Hruška, Mošnička, Nevrla, Ondřej, Pernický, Převor, Siner, Sviták, Veselá, Žlebek.

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
Prvních deset minut to bylo mdlé, ale jak nám padl první gól, tak už jsme přidali a byla to vcelku jednoznačná výhra a dá se říci že povinná! Domácím se ve druhé třetině zranil jediný gólman a tak jsme soupeři zapůjčili do poslední třetiny naši jedničku v bráně – Michala Postavu. Poslední část skončila pouze 1:1! Mě i hráčům to ale opět něco dalo - víme na co se máme v tréninku více zaměřit.