Mladší žáci vezou výhru ze Zlína

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci se představili na ledě PSG Zlín. Ševci si ale ani na čtvrtý pokus v této sezoně nedokázali s Bobry poradit a prohráli 3:10. A to i přesto, že první třetinu měli domácí několik dobrých příležitostí. Bobři ale soupeři skorovat nedovolili a sami naopak přidali několik branek.
Mladší žáci, 25. kolo, sobota 9.3.2013
Zlín
3:10
(0:4, 2:4, 1:2)
Branky a nahrávky Bobrů: 11 Pernický (Stodůlka), 13 Pernický (Adámek), 15 Hrabovský, 20 Pernický (Adámek), 22 Adámek (Pernický, Sviták), 28 Stodůlka, 40 Pernický (Žlebek), 41 Adámek (Pernický), 44 Pernický (Sviták), 49 Stodůlka (Pernický).
Valašské Meziříčí: Postava – Adámek, Frieb, Hrabovský, Ondřej, Pernický, Převor, Siner, Stodůlka, Sviták, Veselá, Žlebek.

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
Nutno říct, že to od začátku utkání nevypadalo až na takový brankový rozdíl. Zlín měl v 1. třetině celkem dost brankových příležitostí, ale náš gólman je pochytal. Pak naši konečně zabrali a přišly i góly. Každopádně jsem rád za každé vítězství s takovým soupeřem. Zlín nás letos ve čtyřech vzájemných zápasech neporazil, pokaždé jsme zvítězili a to je pro nás určitě dobrá vizitka.