Valná hromada zvolila dalšího jednatele Bobrů!
středa 1.5.2013 | Michal Václav |

Valná hromada zvolila dalšího jednatele Bobrů!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Před necelými dvěmi týdny proběhla Valná hromada občanského sdružení HC Valašské Meziříčí 2005, která je současně i vlastníkem HC Bobři s.r.o. Závěry z Valné hromady si můžete přečíst níže ve článku.

Na valné hromadě zhodnotil sportovní manažer klubu Petr Kovář jednak úspěchy mládežnických kategorií společně s jednotlivými trenéry, které jsou velkým příslibem do budoucna valašskomeziříčského klubu, tak i proběhlo hodnocení "A" mužstva, jehož sportovní výsledky byly letos za očekáváním a druholigová licence se musela obhajovat v baráži. "Takovou sezónu již opětovně nechceme absolvovat", pronesl manažer klubu s tím, že vše záleží na finančních prostředcích, které se podaří klubu pro nadcházející sezónu zajistit.

Kromě výše zmíněného hodnocení jednotlivých kategorií proběhla i nově volba do kontrolní komise klubu jehož členem byl jednohlasně zvolen Pavel Škrhla.

Dále byla členům VH přednesena účetní uzávěrka jednak za občanské sdružení, tak i za s.r.o., u které byly primárně situovány pohyby na účtu v největší míře.

Jedním ze zásadních bodů jednání Valné hromady bylo zvolení jednatele klubu HC Bobři. Tím se taktéž jednohlasně stal Zbyněk Šimčík, jehož představa o budoucnosti klubu, strategii, koncepci a trendu se jeví jako velice rozumná. "Mým cílem je pokračovat v nastaveném finančním trendu, klub po této stránce stabilizovat a vyřešit ztrátu, kterou chceme smazat do dvou let", pronesl nový jednatel klubu.

Paralelně však v klubu působí taktéž na pozici jednatele Ing. Josef Vávra, jehož pracovní povinnosti však nedovolí trávit tolik času řešením starostí klubu, jakožto u nového jednatele. Proto bylo nutností zvolení nového jednatele.

Na březnovém zastupitelstvu města Valašského Meziříčí vystoupil předseda občanského sdružení HC Valašské Meziříčí 2005, Michal Václav s myšlenkou, aby zástupce města byl ve výboru sdružení. Tím pádem se rozptýlí pochybnosti o tom, kam poskytnutné dotační peníze z města plynou. Zastupitelé tuto žádost vyslyšeli a na dubnovém sezení zvolili do výboru občanského sdružení přímo dva své zastupitele. Ing.Ladislava Denka a Mgr.Zdeňka Petroše. Oba jmenovaní se již budou účastnit jednání členů výboru občanského sdružení, které je naplánováno již na první květnový čtvrtek, na kterém by již měl být představen reálný rozpočet na sezónu 2013/2014.

O začátku termínu letní přípravy, trenérů jednotlivých mládežnických kategorií včetně "A" týmu, výsledku jednání občanského sdružení, Vás budeme co nejdříve informovat, jakmile budou se všemi zainteresovanými lidmi tyto věci projednány a odsouhlaseny.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS