V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašské Meziříčí mají za sebou úvodní trénink na ledové ploše. Krátce před 18.hodinou již byli přítomní hráči připraveni ke svému prvnímu tréninku před nadcházející druholigovou sezónou pod vedením nového kouče. Obvykle bývá start a úvodní trénink méně náročný, než ty budoucí, nicméně nový trenér Bobrů, Jan Vavrečka své svěřence po úvodním nutném rozcvičení nikterak nešetřil.

Téměř hodina a půl strávená na ledě byla zajisté po dlouhé pauze pro všechny přítomné hráče sice únavná, nicméně pro další směřování tréninků účelná. Na ledě se představily některé z loňským opor týmu, jako jsou bratři David a Miroslav Vargové nebo brankář Jiří Slovák, střídající se v brankovišti s Markem Netoličkou. Na ledě byl s týmem i brankář Lukáš Smolka, který loňskou sezónu strávil v Karviné.

V týmu však od dnešního dne nejsou pouze hráči se shodným příjmením, nicméně i jménem. Jedná se o Jiřího Slováka, silového útočníka z Frýdku - Místku, který právě loni strávil pod trenérem Vavrečkou celou sezónu.

Na ledě se však dále představili i hráči, kteří v minulých letech prošli dorosteneckými či juniorskými kategoriemi Valašského Meziříčí - Patrik Kolovratník, který v loňské sezóně již pravidelně nastupoval v „A“ týmu Bobrů a dále "nové" tváře: Petr Sochora, Jiří Novosad, Kamil Babiš nebo Marek Randýsek. Samozřejmě doplněni již i o hráče, kteří se teprve pokusí své místo v kádru vybojovat.

Na zimním stadionu bylo možno i zahlédnout hráče, kteří sice ještě do tréninku nezasáhli, ale s největší pravděpodobností by se tak mělo stát v nejbližších dnech. Jedná se o zkušeného obránce Jana Heču, či agilního útočníka Robina Ševčíka. Další hráči, jmenovitě Ondřej Martiník a Martin Varga by se měli k týmu připojit taktéž během tohoto týdne.

První přípravný zápas mají meziříčští Bobři naplánovaný na 14.8.2013, kdy zajíždějí na led svého barážového soupeře z Orlové.

Fotky z prvního tréninku naleznete ZDE!

ODEHRANÝ ZÁPAS

5. kolo | so 3.10.2020

8:1

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka