Poslední zápas základní části na ledě Prostějova
sobota 10.1.2009 | Tomáš Peroutka |

Poslední zápas základní části na ledě Prostějova

Po valašském derby čeká Bobry poslední zápas v základní části a to na ledě čtrnáctého celku tabulky, tj. Jestřábi Prostějov. Zatímco valašsko-meziříčským první příčka v základní části již neuteče, Prostějov může s pořadím do nadstavbové části ještě zamíchat. Soupeř Bobrů navíc přes Vánoce výrazně posílil.

V posledním vzájemném zápase měli navrch favorizovaní Bobři, kteří přehráli tenkrát ještě poslední tým tabulky 4:1. V utkání se blýskla lajna Tatarčík, Varga, Martiník, jenž se postarala celkem o tři góly. Avšak právě po tomto utkání se Jestřábi vzchopili a začali porážet týmy, jako je Hodonín (5:1) , Uničov (6:2), Opava (3:2 sn), Nový Jičín (3:5) nebo Zubr Přerov (1:2 sn).

Přes Vánoce se Jestřábům navíc podařilo svůj tým posilnit o obránce Lukáše Bučka a útočníka Michala Holušu. Oba přišli na hostování z prvoligového VOKD Poruba a zajímavostí je, že Lukáš Buček hrál v sezóně 05/06 i za tým Valašského Meziříčí.

V posledním zápase podlehli Jestřábi 6:1 Šumperku, přesto si na Bobry brousí drápky a budou se snažit získat body, které by je mohly posunout na třináctou pozici. Naopak Bobři nemají co ztratit a po vyhraném valašském debry míří pro body i do Prostějova.

Zápas se odehraje na ledě Prostějova v neděli 11.1. v 17:00.

Sestava v minulém zápase:

HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch - Zientek, Růčka, Zrník, Krisl, O.Dvořák, Blažek, Starůstka - Martiník, P.Dvořák, Tatarčík - Kratěna, Sochorek, Šebesta - Matějný, Vaněček (41. Glas), Varga D.

Prostějov: Tuček, 36.Hrazdíra - Doseděl, Kolibár, Buček, Staněk, Jedlička - Hlouch, Skokan, Dostál - Vlk, Novák, Raymond - Sedlář, Kupec, Rak - Ondrejkovič, Kučera.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS