Bobry čeká první domácí přípravné utkání
čtvrtek 15.8.2013 | Jakub Nikl |

Bobry čeká první domácí přípravné utkání

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká první domácí přípravný zápas, ve kterém v pátek 16. srpna od 18 hodin přivítají celek Orlové. Zároveň se poprvé ve Valašském Meziříčí představí nový trenér Jan Vavrečka na lavičce Bobrů. Svůj debut má však již za sebou ve středečním utkání v Orlové.

Ve středu odehráli své první přípravné utkání, ve kterém změřili své síly s celkem Orlové. První třetina nevyšla svěřencům trenéra Vavrečky podle jejich představ a Orlová v ní byla lepším týmem. Jen díky skvělým zákrokům brankáře Jiřího Slováka však svítily o první přestávce na světelné tabuli dvě nuly. Druhá třetina přinesla zlepšení Bobrů, které vyjádřil gólově útočník Jiří Slovák, který v minulé sezoně oblékal dres Frýdku. Šance si připravovaly oba týmy, avšak brankáři nedovolili další změnu skore.

Do třetí třetiny nastoupil v brankovišti Bobrů Marek Netolička. Střelci Orlové toho dokázali využít, když za jeho záda poslali pět kotoučů. Útočníci Bobrů bohužel žádný gol nepřidali a tak Orlová zvítězila poměrem 5:1.

. V dresu Bobrů se v tomto utkání představilo několik nových tváří. Kromě již zmíněného útočníka Jiřího Slováka, na led v dresu ValMezu vyjel i obránce Tomiga, který naposledy oblékal dres Prostějova, či jeho spoluhráč z prostějova Stráněl. V útoku se představil Polášek, který naposledy hrál v Kopřivnici, nebo i navrátilec Petr Sochora, který na soupisce ValMezu již v minulosti figuroval. Šanci dostali i odchovanci klubu Babiš, Novosad, Ramndýsek a Krčma.

Sestavy v minulém zápase:
HC Bobři Valašské Meziříčí
- Slovák (41. Netolička) – Heča, Prycl, Sochora, Kvapil, Kolovratník, Tomiga- Varga D., Stráněl, Polášek, Varga Mir., Varga Mar., Martiník, Babiš, Randýsek, Slovák, Krčma, Novosad

HC Orlová - Kolář (32. Seifert) – Mintěl, Csöbök, Novák M., Fišera, Zámečník, Tomis, Vydra, Ondrek – Kotásek, Pavlát, Studený, Szajter, Zakuťanský, Kanaloš, Matějíček, Ciupa, Mareček, Tatarčík, Michálek, Klečka, Plášek

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS