Valašské derby je opět tady! Bobři vyzvou Vsetín
čtvrtek 3.10.2013 | Jakub Nikl |

Valašské derby je opět tady! Bobři vyzvou Vsetín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další domácí ligové utkání. A nejde o jen tak nějaké utkání. Svěřenci trenéra Vavrečky čeká další díl ságy Valašského derby. Ani jeden z obou soupeřů neprožívá zrovna růžový start do sezony. Kdo tedy bude v Derby úspěšnější? To se dozvíme v sobotu 5.října od 17 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Na sobotním domácím utkání proti VHK Vsetín budou před zimním stadionem prodávány slosovatelné zpravodaje (info z klubu, nový rozhovor s trenérem Vavrečkou,..), z nichž budou před třetí třetinou losováni výherci dárkového balíčku od firmy Váhala.

Bobři v posledním kole nedokázali bodovat na ledě Břeclavi. V zápase, který mnoho hokejové krásy nenabídl, byli nakonec úspěšnější domácí a zvítězili 4:2. Branky Bobrů vstřelil Kubáč s Hartmannem.

Vsetín v této sezoně zvítězil pouze dvakrát. V prvním kole přejel Orlovou 6:2 a v posledním kole udolal Nový Jičín poměrem 3:1. Celkem Vsetín nasbíral již 7 bodů, což je o tři více než má ValMez.

Brankářskou jedničkou je Petr Hromada,který si drží úspěšnost lehce nad 90%. Mezi obránci má nejvyšší bodový přísun Jiří Farda (1+5). Mezi útočníky vévodí Robin Ševčík (1+6), který se představil i na pozici beka. Daniel Vaněk navazuje na minulou sezonu a se šesti body (3+3) je druhý. Nezostává ani další exmezříčský hráč Martin Ambruz (1+3).

Sestavy v minulém kole:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Smolka (Netolička) – Ferenc, Hartmann, Heča (A), Kubáč, Kvapil, Martiník (A), Matušenko, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Tomiga, Vaněk, Varga D. (C), Varga Mar., Varga Mir., Zábojník

VHK Vsetín: Hromada – Farda, Tichý, Vrba F., Vrba L., Okuliar, Žák, Báchor, Vodák – Kajaba, Vaněk, Ambruz – Ševčík, Kubo, Hruška P. – Vítek, Heža, Lehečka – Janeba, Daněk, Kývala.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS