Vysoká vítězství mladších i starších žáků Bobrů proti PSG Zlín
pondělí 7.10.2013 | redakce |

Vysoká vítězství mladších i starších žáků Bobrů proti PSG Zlín

Mladší i starší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí mají za sebou výtečné zápasy, když v obou svých utkáních dokázali porazit PSG Zlín ve stejných věkových kategoriích vysokým rozdílem! Blahopřejeme nadějím valašskomeziříčského hokeje!

Mladší žáci:

HC Bobři Valšské Meziříčí- PSG Zlín 13:5 (3:1, 4:1, 6:3)

Branky Bobrů:
Převor, Převor (Adámek), Nevrla (Adámek, Smejkal), Adámek (Nevrla, Veselá), Převor (Veselá), Adámek, Adámek (Siner R.), Nevrla (Adámek), Nevrla (Převor), Převor (Nevrla), Hrabovský (Siner R.) Smejkal, Nevrla (Převor, Smejkal)

Sestva Bobrů:
Tuček - Adámek, Hrabovský, Hruška, Janoštík L., Janoštík M., Kubín, Mošnička, Nevrla, Polášek, Převor, Siner R., Smejkal, Vávra, Veselá

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného:
"Začátek zápasu nám vyšel na jedničku a rychle to bylo 3:0, jenomže potom kluci přestali bruslit a přišlo uspokojení. Zlín vždy hodně dobře bruslí a chvilkama nás i přehrával. Nebýt našeho golmana tak by to bylo hodně divoké. Střídáme v zápase skvělé chvilky s totálním výpadkem a to nesmí být, zápas trvá vždy 60 minut! Za body jsem ale každopádně rád."

Starší žáci:

HC Bobři Valšské Meziříčí - PSG Zlín 13:4 (3:2, 3:1, 7:1)

Branky Bobrů:
Frieb (Andris), Brodek (Andris), Andris (Sviták, Brodek), Andris, Pernický (Brodek), Mikulenka, Andris (Pernický), Kelnar (Andris), Brodek (Mikulenka), Andris (Kelnar), Stodůlka, Kelnar (Brodek, Mikulenka), Sviták (Stodůlka, Andris)

Sestava Bobrů:
Postava - Andris, Brodek, Frieb, Kelnar, Mikulenka, Pernický, Siner E., Stodůlka, Sviták, Žlebek

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného:
"Zlín na nás vletěl a rychle vedl. Ještě do stavu 4:3 pro nás to byl vyrovnaný hokej. Jenže potom nám naši chlapci ukázali co v nich je a některé akce byly ukázkové, potěšily jak nás trenéry, tak i diváky, kteří si našli cestu na náš stadion. Smekám před tímhle týmem co dnes předvedl, opět skvělý výkon téhle mladé party! Doufám že nepolevíme a dál si budeme užívat hokej tak jako doposud, i když každý zápas hrát na 2pětky je strašně těžké!"

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS