Dorostenci Bobrů se také radují z vítězství, odnesla to Brumov-Bylnice
úterý 8.10.2013 | redakce |

Dorostenci Bobrů se také radují z vítězství, odnesla to Brumov-Bylnice

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 2. kola se dorostenci HC Bobři Valašské Meziříčí utkali se svým soupeřem z Brumova – Bylnice, tentokráte na domácím ledu. Očekával se vyrovnaný hokej, protože v uplynulé sezóně byly všechny zápasy mezi těmito týmy vyrovnané. Z výhry se nakonec radovali dorostenci Bobrů, kteří svému soupeři nastříleli šest branek.

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Brumov - Bylnice 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)

Branky a asistence Bobrů: 2 Bártek Michal ( - ), 10 Jochymek Dominik (Humplík Václav), 29 Kubenka Filip (Sušeň Dominik, Mžik Onřej), 43 Jochymek Dominik (Kuchařík Šimon, Grygařík Petr), 56 Grygařík Petr (Jochymek Dominik), 58 Jochymek Dominik ( - ).

Sestava Bobrů: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Drda Jakub, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného:
„Dnes to byl z naší strany kvalitní hokej a zasloužená výhra. Konečně už se v naší hře objevilo něco z tréninků - zlepšila se přihrávka, ale i střelba. Potěšila mě i obranná hra podpořená dobrým výkonem gólmana Pokorného. Jsme rádi za body, ale na druhou stranu nesmíme polevit v tréninku - ty nejtěžší zápasy nás určitě ještě čekají !“

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS