Bobři přivítají na domácím ledě Porubu
čtvrtek 10.10.2013 | David Kovář |

Bobři přivítají na domácím ledě Porubu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí přivítají na svém ledě Porubu. Té se zatím velmi daří a pohybuje se v horní části tabulky. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas. Bobři budou chtít totiž ještě odčinit domácí prohru z derby.

Bobři jsou v tabulce na předposledním 11. místě se ziskem čtyř bodů. V minulém kole prohráli po dobrém výkonu proti Technice 4:2. Nejproduktivnější hráč je s deseti body David Varga (4+6).

Hosté z Poruby se zatím nacházejí v tabulce na hodně dobrém třetím místě. Zatím se jim podařilo získat 16 bodů. V minulém kole porazili doma vysoko Nový Jičín 5:1. Nejproduktivnějším hráčem je Luděk Krayzel, který získal zatím jedenáct bodů (7+4).

Zápas se odehraje v sobotu 12.10. v 17:00.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák I. (Smolka) – Heča, Zábojník, Tomiga, Kvapil, Mládenka, Hartmann, Ferenc – Varga Martin, Varga Miroslav, Varga David (C) – Kubáč, Martiník, Prycl – Kundera, Randýsek, Stráněl – Matušenko, Slovák, Vaněk.

HC RT TORAX Poruba: Tihlář – Šindelář, Javín, Slavík, Wolf, Vajda, Prokop – Zachar, Zuber, Krayzel, Buček, Seidler, Pavlačka, Vaněk, Kysučan, Rosypka, Piják, Chaloupka.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS