Žáci Bobrů bodovali i proti Uherskému Hradišti
pondělí 14.10.2013 | redakce |

Žáci Bobrů bodovali i proti Uherskému Hradišti

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté mladších a starších žáků zajížděli na led Uherského Hradiště, kde sehráli další mistrovská utkání. Tyto zápasy nejsou pro naděje meziříčského hokeje nikterak jednoduché, což se také potvrdilo. Nakonec si Bobři odváží jedno vítězství a jednu porážku, nicméně za odvedený výkon jim patří velké díky.

Mladší žáci:

HC Uherské Hradiště - HC Bobři Valašské Meziříčí 4:7 (1:3, 2:1, 1:3)

Branky Bobrů: Adámek Lukáš, Adámek Lukáš, Nevrla, Převor, Adámek Lukáš (Sine R., Smejkal), Adámek Lukáš, Adámek Lukáš

Sestava Bobrů: Tuček, Grygar - Mošnička, Smejkal, Nevrla, Převor, Adámek Lukáš, Adámek Matyáš, Siner René, Kubín, Veselá, Stodůlka Lukáš, Polášek, Vávra, Hruška

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Za vykon v tomto zápase by si naši hráči zasloužili prohrát!! Přitom se nám podařilo vstřelit hned 3.goly a vypadalo to že soupeři nasypeme, jenomže pak si náš tým vzal dlouhý oddychový čas a bylo zle. Pokud si někdo myslí že nemusí u hokeje bruslit tak hokej nemůže hrát! Hlavně hráči na které spoléhám to dnes totálně odflákli! Pouze dva hráči odehráli to co od nich očekávám,útočník Adámek Lukáš a brankář Tuček který nás dnes podržel."

Starší žáci:

HC Uherské Hradiště - HC Bobři Valašské Meziříčí 9:4 (1:1, 5:2, 3:1)

Branky Bobrů: Stodůlka Daniel (Hrabovský, Kelnar), Stodůlka Daniel (Andris, Pernický), Pernický, Hrabovský

Sestava Bobrů: Postava - Andris, Brodek, Kelnar, Leták, Mikulenka, Pernický, Stodůlka Daniel, Hrabovský, Siner Erik, Sviták

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Soupeř vyhrál zaslouženě, měl hráče kteří hrají dorosteneckou ligu. Byl vidět rozdíl oproti našim mladým a vzrůstově menším hračům. Ale naši kluci to odbojovali a za to jim patří dík! Jsem maximálně spokojen s předvedenou hrou a nasazením. I když je to ve výsledku prohra, kluci se nemají za co stydět. Co mě zarazilo na tomto zápase bylo chování jednoho hráče soupeře, se kterým si neporadil ani rozhodčí. Takového hráče bych já jako trenér okamžitě vyhodil, co naplat že dává goly, když se neumí chovat!"

Komentář vedoucího mužstva Michala Postavy: "Dnes musím napsat pár řádků i já. Kluci předvedli bojovný a odhodlaný výkon. Nemá cenu se vymlouvat na rozhodčí, ale dnes to prostě hrubě ovlivnil. Bohužel zápas této kategorie řídí pouze jeden!! Jak to?? Od chvíle kdy jsme otočili ze stavu 2:1 na 3:2 přehlížel fauly domácích a my jsme neopustili trestnou lavici, doukud nebylo skóre opět ve správném poměru. Jeden zákrok za všechny. hráč domácích (zhruba tak vysoký jako já) se srazí s naším hráčem, který dá před svůj obličej ruce. Těmi vrazí protihráči do hrudi (svou hlavu má na úrovni hrudi soupeře) a odletí od něj a rozhodčí? 2 minuty hráč Bobrů - hrubost! Co dodat. Domácí vyhráli zaslouženě, jen nechápu, proč si hráči Hradiště, kteří standartně hrají za dorost, vybíjí zlost na hráčích o 2 roky mladších a o několik hlav menších? Takový hráč č.7, Vojtěch Dobiáš nemá na ledě co dělat. Dnes naštěstí všichni přežili, ale s jeho přístupen je otázka času, kdy se někomu něco vážného stane! Jeho zákrok ke konci zápasu byl tak na disciplinární komisi a chování poté ani nekomentuju. Konec zápasu,sláva vítězům, čest poraženým. Dnes se nemáme za co stydět, naopak v deseti lidech výkon na pochvalu!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS