Bobři zajíždění do Hodonína
pondělí 14.10.2013 | David Kovář |

Bobři zajíždění do Hodonína

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po třech letech se Bobři porvou o body s Hodonínem. Ten se letos vrátil do 2. ligy skupiny Východ. Návrat do této skupiny Hodonínu zatím docela svědčí, nachází se ve středu tabulky. Jistě nás čeká velmi zajímavý zápas.

Bobři se letošní sezónu docela trápí a nacházejí se na předposledním 11. místě se ziskem čtyř bodů. V posledním zápase Bobři prohráli doma proti Porubě 3:1. První tři místa v produktivitě Bobrů patří "Varga gangu" - Davidu Vargovi (4+6), Miroslavovi Vargovi (4+4), Martinu Vargovi (3+4).

Hodonín je na tom o poznání lépe. Nachází se ve středu tabulky (6. místě) se ziskem patnácti bodů. V poslední zápase Hodonín venku vysoko porazil Nový Jičín 5:1. Nejproduktivnější hráč Hodonínu je Zdeněk Jurásek (6+8).

Zápas se odehraje ve středu 16.10. v 18:00.

Předpokládané sestavy:

SHK Hodonín: Barus (Kotvan) - Pokorný, Novotný, Skočovský, Komárek, Miklík, Koukal, Směřička, Laporte - Špok, Kříž, Vondráček - Velechovský, Jurásek, Vrba - Peš, Škořík, Charvát - Smetana T., Smetana R., Belisle.

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák (Smolka) – Ferenc, Hartmann, Heča, Kubáč, Kvapil, Martiník, Matušenko, Mládenka, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Tomiga, Vaněk, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Zábojník, Kundera.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS