Bobři doma přivítají Nový Jičín
pondělí 21.10.2013 | David Kovář |

Bobři doma přivítají Nový Jičín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ve středu přivítají celek Nového Jičína. Jistě nás čeká velmi zajímavý a pro oba týmy důležitý zápas. Bobři jsou totiž na posledním místě a jen o skóre je před nimi Nový Jičín, ten je tedy předposlední. Můžeme tudíž očekávat velkou bitvu.

Bobři se nacházejí v tabulce na posledním 12. místě. V posledním zápase ale předvedli skvělý výkon a na samostatné nájezdy porazili doma Přerov 6:5. Na tento výkon rozhodně budou Bobři chtít navázat. V tomto zápase taky nastoupila posila z PSG Zlín Dominik Matula.

Nový Jičín se jen o skóre nachází před Bobry na 11. místě. V posledním zápase Nový Jičín doma překvapivě porazil Orlovou 2:0. Nejproduktivnějším hráčem Nového Jičína je Michal Chvostek (4+2).

Zápas se odehraje ve středu 23.10. v 18:00.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Smolka (Slovák) – Ferenc, Hartmann, Heča, Kubáč, Kvapil, Martiník, Matušenko, Řezáč, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Tomiga, Matula, Varga D., Varga Mir., Varga Mar., Zábojník, Kundera.

HC Nový Jičín: Šrámek – Horák, Vašut, Vnenk, Mravec, Pelikán, Chvostek M., Macháček, Skaloš, Sprušil, Kabeláč, Putniorz, Brynecký, Gebauer R., Uhlár.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS