Bobři doma přivítají  Orlovou
pátek 25.10.2013 | David Kovář |

Bobři doma přivítají Orlovou

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se doma představí proti Orlové. Bobři jsou rozjetí a v posledních dvou zápasech vyhráli. Orlová v posledním zápase vysoko prohrála proti Vsetínu. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas a pro oba týmy také velmi důležitý.

Bobři se nacházejí na jedenáctém místě se ziskem devíti bodů. V posledním zápase porazili doma Nový Jičín 4:1, a tak jsou velmi dobře naladěni. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(7+6), David Varga(5+7) a Ondřej Kubáč(5+3).

Orlová se nachází těsně před Bobry na desátém místě se ziskem deseti bodů. V posledním zápase prohrála doma proti Vsetínu vysoko 8:2. Nejproduktivnější hráč Orlové je Marek Badžo(7+2).

Zápas se odehraje v sobotu 26.10 v 17:00.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník – Kubáč, Kundera, Martiník, Matušenko, Novosad, Pavlas, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

HC Orlová: Iláš – Zientek, Sznapka, Vydra, Štefanka, Tomis, Zámečník – Pavliš, Badžo, Matějíček – Studený, Kraft, Blatoň – Szajter, Mráz, Voznica – Galgonek, Grepl.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS