Bobři se ve středu utkají s Frýdkem-Místkem
úterý 29.10.2013 | David Kovář |

Bobři se ve středu utkají s Frýdkem-Místkem

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajíždění ve středu do Poruby, tam totiž hraje nyní své domácí zápasy Frýdek-Místek. Hala, která pamatovala mnoho a byla ikonou města, byla zbourána. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas. Bobři musejí odčinit domácí debakl s Orlovou, Frýdek zase prohru doma s Opavou.

Bobři se nacházejí na předposledním jedenáctém místě se ziskem devíti bodů. Mají záporné skóre 31:59. Sérii dvou výher přerušil vysoký debakl proti Orlové 6:0. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(7+6), David Varga(5+7) a Ondřej Kubáč(5+3).

Frýdek-Místek se nachází v tabulce na šestém místě se ziskem 22 bodů. V posledním kole ho porazila Opava 3:1. Mezi nejproduktivnější hráče Frýdku patří Slovák Petr(4+4) a Mach Jakub(5+3).

Zápas se odehraje ve středu 30.10 v 18:00 na zimním stadionu v Porubě!

Pravděpodobné sestavy:

HC Frýdek-Místek: Chvostek - Gajda, Valíček, Čintala, Ovšák, Krutil, Měkýš, Richter, Gogolka, O.Sluštík, Ivan, Slovák, Mikšan, Franek, Stránský, Mach, Podešva, Samiec, J.Sluštík.

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák, Smolka – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Kubáč, Kundera, Martiník, Matušenko, Novosad, Pavlas, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS