Proti Uherskému Brodu se prosadili výrazně pouze mladší žáci
středa 30.10.2013 | redakce |

Proti Uherskému Brodu se prosadili výrazně pouze mladší žáci

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší a starčí žáci sehráli další svá utkání, tentokráte s celkem HC Uherský Brod. Mladší žáci nedovolili svému soupři byť jen jedinkrát skórovat a sami zasadili 28 úderů do soupeřovy brány. Starší žáci už tak povedené utkání neodehráli a především nekoncentrovaností a individuální chyby ke konci zápasu rozhodly o vítězství hostů z Uherského Brodu.

Mladší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Uherský Brod 28:0 (7:0, 10:0, 11:0)

Branky Bobrů: Převor 7, Hruška 4, Kubín 4, Hrabovský 3, Veselá 3, Vávra 3, Smejkal 2, Mošnička, Siner R.,

Sestava Bobrů: Tuček, Grygar - Hrabovský, Hruška, Janoštík Lukáš, Janoštík Matěj, Kubín, Mošnička, Polášek, Převor, Siner René, Smejkal, Vávra, Veselá

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "S posledním celkem tabulky to bylo povinné vítězství. Jsem rád že si dali gol i sváteční střelci, jen nevím co nám podobné utkání mohou dát do zbytku sezony..."

Starší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Uherský Brod 5:6 (2:1, 1:3, 2:2)

Branky Bobrů: Mikulenka (Leták), Andris, Brodek, Adámek (Andris, Brodek), Adámek (Sviták, Andris)

Sestava Bobrů: Postava - Adámek, Andris, Brodek, Kelnar, Leták, Mikulenka, Pernický, Siner Erik, Stodůlka, Sviták, Žlebek, Frieb, Kristýn

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Totálně zpackaný zápas, budu chtít na to rychle zapomenout a hráčům bych radil totéž! O výsledku rozhodly naše hrubé chyby a nedostatečná koncentrace na zápas. Na druhou stranu nás to snad poučí a já doufám že už takový výkon neuvidíme!"

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS