4.ročník BOBR Cup je minulostí

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve dnec 28.10 – 29.10.2013 se na zimním stadiónu ve Valašském Meziříčí konal hokejový turnaj třetích tříd. V letošním již čtvrtém ročníku se na mezříčském ledu prohánělo osm mužstev z různých koutů republiky a ze Slovenska.

Součásti hokejových klání byly dovednostní soutěže. V soutěži v rychlobruslení štafet vyhrálo družstvo Techniky Brno, soutěž v trestných stříleních se stala kořistí Jokers Trenčín. Domácí tým se v turnaji prezentoval výbornými výkony. Kluci patřili spolu s Uničovem určitě k nejmladším, ale i tak se na turnaji určitě neztratili.

Konečné šesté místo lze považovat za krásné. V souboji o třetí místo přehráli kluci z Brumova Prostějov a vybojovali bronz. Ve finále si to rozdali malí hokejsté z Techniky Brno a LHT Team (výběr za který hráli kluci z celé republiky – Chomutov,Litvínov,Plzeň,Znojmo…). Finále pro sebe rozhodl LHT Team a zaslouženě se stal vítězem čtvrtého ročníku.

Je zapotřebí poděkovat sponzorům a rodičům, bez kterých by takto náročný turnaj šlo stěží pořádat. Skvělá organizace, skvělí rodiče, bohatá VIP pro trenéry mužstev a hlavně spousta krasných zápasů a dětských radostí.

V závěrečném ceremoniálu byly za účasti radního p.Petra Urbánka a zástupce firmy P.F.Studio Pavla Folty předány klukům medaile a individuální ocenění za předvedený výkon na celém turnaji.

Mladé bobříky na turnaji reprezentovali: Tuček, Michna, Mucha, Adámek, Stodůlka, Mošnička, Klein, Kunčický, Herman, Skalka, Škrhla, Sviták.