Nová posila Bobrů: Chci stále vyhrávat !
pátek 1.11.2013 | Tomáš Koutný |

Nová posila Bobrů: Chci stále vyhrávat !

HC Bobři se v sobotu 2. listopadu opět představí v 17 hodin na svém domácím ledě, tentokrát proti Opavě. Před týdnem jim utkání s Orlovou nevyšlo (0:6), napravili to ale v Porubě, kde urvali po samostatných nájezdech (1:2 sn) dva body. To vše je určitě dobrou pozvánkou na další domácí utkání.

Je tady ovšem další důvod, proč se na valašské hokejisty přijít podívat. Je jím nová posila, velezkušený útočník Roman Škutchan (1972). Nejvíce toho odehrál v polské nejvyšší soutěži a také ve Francii. Před nedávnem se vrátil domů, a teď bude válet (přejme mu to) za meziříčské Bobry.

Nedalo nám to a zeptali jsme se krátce, jak se ve Valašském Meziříčí ocitl.

Jak se to tedy Romane stalo, že hraješ za Bobry? Po návratu domů (z Francie) jsem přemýšlel, zda-li pokračovat, či nikoli. Hokej mě stále baví, udržuji se v kondici, tak jsem si hledal něco poblíž Ostravy. Oslovila mne Orlová, kde jsem pak i trénoval, ale nějak se to zadrhlo a já jsem ze strany klubu necítil, že by měli o mě až tak eminentní zájem. Ozval se mi Honza Vavrečka (trenér domácích), se kterým se znám z Polska. Bobři měli zájem evidentní, jednání byla rychlá a opravdu mě přesvědčila o tom, že o mne stojí. A tak jsem tady :-)

Upřímně, už nejsi "nejmladší", co ještě od svého angažmá, resp. hokeje očekáváš? V první řadě musím zdůraznit, že mě hokej stále moc baví. Něco jsem odehrál, a myslím, že bych mohl klukům pomoct. Kdyby mě Honza neoslovil, sám bych se nikam necpal. Chci hrát naplno, a jak mi to půjde, ukáže až čas. Teď se moc těším, a chci dokázat, že to ze strany klubu angažovat mě, nebyla střela vedle.

Jak tipuješ duel s Opavou? Já nerad tipuju, nejde mi to. Jediné, co vím, a na to vždy hraju: Chci stále vyhrávat. A s tím do toho taky zítra půjdu !

Díky za rozhovor a hodně štěstí !
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Odehrané 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí