Bobři zajíždějí na horkou půdu Jestřábů
úterý 5.11.2013 | David Kovář |

Bobři zajíždějí na horkou půdu Jestřábů

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři ve středu zajíždění na horkou půdu Prostějova. Ten se zatím nachází na prvním místě v tabulce a má ambice na postup do první ligy. Bobrům se tuto sezónu moc nedaří, a tak bude tento zápas pro ně jistě velmi těžký.

Bobři se nacházejí na předposledním jedenáctém místě se ziskem jedenácti bodů. Mají záporné skóre 36:66. V posledním kole prohráli doma proti Opavě. V tomto zápase to budou mít jistě velmi složité, protože Prostějov je dobře rozjetý. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(8+6), David Varga(5+7) a Ondřej Kubáč(6+4).

Prostějov se nacházejí na prvním místě se ziskem 32 bodů. Má kladné skóre 77:37. V posledním zápase vyhrál na půdě Nového Jičína. Mezi nejproduktivnější hráče Prostějova patří Vladimír Stejskal(7+16), Matouš Venkrbec(9+11) a Lukáš Luňák(4+14).

Zápas se odehraje ve středu 6.11 v 18:00 na zimním stadionu v Prostějově.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí:Slovák, Smolka – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč, Kubáč, Kundera, Martiník, Novosad, Pavlas, Matula, Matějek, Slovák, Škutchan, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

LHK Jestřábi Prostějov:Kocián – Rozum, Veselý, Kořínek, Kaluža, Jedlička, Malý, Kumstát, Kolibár, Jurík D., Antončík, Belay, Kučera, Černý, Šebek, Kryl, Jurík J., Luňák, Coufal, Indra, Venkrbec, Stejskal

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí