Bobři se doma představí proti Břeclavi
pátek 8.11.2013 | David Kovář |

Bobři se doma představí proti Břeclavi

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu do Valmezu zavítá Břeclav. Té se v posledním době moc nedaří a v posledním zápase prohrála na nájezdy proti Novému Jičínu. Bobři v posledním zápase po bojovném výkonu prohráli na půdě Prostějova. Tento zápas nám jistě nabídne zajímavou podívanou.

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem jedenácti bodů. Mají záporné skóre 39:71. V posledním kole prohráli na půdě Jestřábů. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(8+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(5+7).

Břeclav se nachází na místě devátém se ziskem sedmnácti bodů. Má záporné skóre 39:57. V posledním zápase prohrála na nájezdy proti Novému Jičínu. Mezi nejproduktivnější hráče Břeclavi patří Dominik Piskoř(8+5), Marek Dora(2+9) a Lukáš Bolfík(6+3).

Zápas se odehraje v sobotu 9.11 v 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč, Kubáč, Kundera, Martiník, Novosad, Pavlas, Matula, Matějek, Slovák, Škutchan, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

HC LVI Břeclav: Zelenka – Dora, Šaur, Novák, Nedvěd, Kovář, Hoss, Nekoranec - Piskoř, Bolfík, Kučera - Bartoš, Haman, Průdek - Popolanský, Blaha, Zháňal - Záborský, Medřický, Maša.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS