Bobři doma přivítají Techniku Brno
pátek 15.11.2013 | David Kovář |

Bobři doma přivítají Techniku Brno

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu zavítá do Valmezu Technika Brno. Ta se zatím po svém návratu do skupiny Východ nachází zhruba ve středu tabulky. Bobři se stále nacházejí na posledním místě a budou se chtít konečně odpichnout ode dna. Čeká nás jistě velmi zajímavý zápas.

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem třinácti bodů. Mají záporné skóre 43:77. V posledním kole prohráli na půdě Vsetína. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(9+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(6+7).

Technika Brno se nachází na místě pátém se ziskem 29 bodů. Má kladné skóre 62:55. V posledním zápase prohrála Technika doma překvapivě proti Novému Jičínu. Mezi nejproduktivnější hráče Techniky patří Jan Fadrný(9+14), Jan Česnek(10+8) a Michal Brzobohatý(5+8).

Zápas se odehraje v sobotu 16.11 v 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč, Kubáč, Kundera, Martiník, Novosad, Pavlas, Matula, Matějek, Slovák, Škutchan, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

VSK Technika Brno: Chvátal - Habrovec (C), Havíř, Klimeš, Štindl, Zapletal, Dittrich - Česnek, Fadrný, Brzobohatý - Jurča, Benýšek, Odehnal - Látal, Zábranský, Kozák - Bělohlávek, Čtvrtníček.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí