Mladší i starší žáci vysoko zvítězili nad soupeřem z Brumova-Bylnice
pondělí 18.11.2013 | redakce |

Mladší i starší žáci vysoko zvítězili nad soupeřem z Brumova-Bylnice

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší i starší žáci tentokrát přivítali na svém ledě celek Brumov-Bylnice a oba dva zástupci klubu Bobrů svého protivníka celkem jednoznačně přehráli.

Mladší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov - Bylnice 16:4 (5:1, 3:2, 8:1)

Branky Bobrů: Převor (Nevrla), Převor (Frieb), Žlebek, Nevrla (Frieb), Siner R. (Hruška), Frieb (Převor), Žlebek (Převor), Frieb, Nevrla, Žlebek, Převor (Frieb), Kubín, Frieb (Převor), Frieb (Mošnička), Převor(Nevrla), Veselá (Janoštík)

Sestava Bobrů: Grygar, Tuček - Frieb, Hruška, Janoštík, Kubín, Mošnička, Nevrla, Polášek, Převor, Siner R., Smejkal, Stodůlka L., Veselá, Žlebek

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Od začátku náš tým vletěl na soupeře tak, jak jsem jim to řekl před zápasem a dá se říct že si to držel po celý zápas. Ostatně výsledek hovoří za vše. Cením si hlavně hry. Spousta z těchto golů nebyla náhodných, kluci si už vytváří chvílemi opravdu hokejové akce a to se mi líbí. Jsem rád, že ostatní hráči dokázali nahradit našeho najlepšího střelce, který dnes hrál za starší. Chtěl bych tímto vzkázat škarohlídům z jednoho nejmenovaného klubu:"Ne přátelé, u nás to nehraje jen jeden hráč jak píšete a myslíte si! Učíme hrát hokej všechny!" Body jsou doma,hráčům děkuji za předvedenou hru."

Starší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov - Bylnice 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Branky Bobrů: Brodek, Brodek, Brodek (Sviták), Brodek (Mikulenka)

Sestava Bobrů: Postava - Adámek, Andris, Brodek, Kelnar, Hrabovský, Mikulenka, Pernický, Siner E., Stodůlka D., Sviták

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Nebyl to vůbec lehký zápas, soupeř měl nebezpečné protiútoky a hrál na brejky. Jakmile ale kluci pochopili co soupeř hraje, tak nebylo o našem vítězství pochyb. Co mě mrzí jsou obrovské chyby v obraně, kde nesmyslně mažem soupeři puky na hole a jsou z toho nebezpečné situace. Opět nás dnes podržel výborným výkonem brankář Postava a v útoku se blýskl útočník Brodek, který dal všechny naše goly. Děkuji ale všem hráčům za nasazení a bojovnost."

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS