Dorost porazil Brumov-Bylnici
pondělí 18.11.2013 | David Kovář |

Dorost porazil Brumov-Bylnici

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci se v rámci 8. kola utkali na soupeřově ledu s HC Brumov - Bylnice. Ačkoli se soupeř pohybuje v druhé polovině tabulky a papírově byli favorité Bobři, tak začátek utkání tomu vůbec nenasvědčoval.

Dorostenci se v rámci 8. kola utkali na soupeřově ledu s HC Brumov - Bylnice. Ačkoli se soupeř pohybuje v druhé polovině tabulky a papírově byli favorité Bobři, tak začátek utkání tomu vůbec nenasvědčoval. Nevýrazná první třetina byla úspěšnější pro houževnaté domácí družstvo, které bylo výrazně podporováno zahraničními hráči (podle barvy výstroje zřejmě z nedalekého Trenčína), které od 16 minuty vedlo 1:0. Pak došlo ke zlepšení hry Bobrů. Začali se na ledě více prosazovat, ale chyběl důraz v koncovce. Přesto, že jsme domácí zamkli několikrát v mnohaminutovém náporu v obrané třetině a bušili na bránu Brumova, tak jsme nedovedli tuto převahu přetavit do gólu. Dvěma rychlými góly (s odstupem 30-ti sekund) se nakonec ve 39 minutě podařilo Bobrům otočili výsledek utkání a do šaten jsme odcházeli za stavu 1:2. V poslední třetině jsme již moc neriskovali a těžili z nepřesné hry soupeře, kteří se dostali pod tlak a museli otevřít hru. Dvoubrankový náskok ze 46 minuty se podařilo soupeři opět snížit až v 56 minutě, ale v náporu zůstali také Bobři. Těm se podařilo v poslední minutě upravit skóre na výsledných 2:4 a odvést si tak ze soupeřova ledu zasloužené 2 body. Tímto vítězstvím se opět dorostenci Bobrů vyšvihli do čela tabulky, kde je se stejným počtem bodů (ale s horším skóre) následuje HK Bulldogs Nové Mesto nad Váhom. Utkání s tímto soupeřem je plánováno mimořádně již tuto středu 20.11.2013 od 16:30 na domácím ledě. Vzhledem k tomu, že se jedná o zápas mezi prvními dvěma celky v tabulce, tak se může jednat o divácky velmi atraktivní utkání. Proto zveme všechny fanoušky na toto odpolední utkání a věříme, že příjdete podpořit svými hlasivkami naše dorostence. Určitě si vaši podporu zaslouží.

HC Brumov - Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Branky a asistence Bobrů: 39´ Grygařík Petr ( - ), 39´ Hurta Vladimír (Sušeň Dominik), 46´ Škrhla Michal ( - ), 60´ Grygařík Petr (Jochymek Dominik).

Sestava Bobrů: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Beránek Michal, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného:

"Další z těžkých zápasů. Soupeř je sice v tabulce pod námi, ale to nic neznamená - mají ve svých řadách šikovné kluky ze Slovenska a ti nám v tomto utkání zle zatápěli. První třetina byla ospalá z naší strany a taky to bylo vidět na výsledku. Další dvě třetiny už to bylo lepší - přišel hlavně důraz v předbrankovém prostoru ze kterého padly všechny naše góly. Z mého pohledu zasloužené vítězství."

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS