Bobři zajíždějí na led Poruby
úterý 19.11.2013 | David Kovář |

Bobři zajíždějí na led Poruby

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí na led Poruby. Ta se zatím nachází na skvělém druhém místě a je velmi dobře rozjetá. Bobři se potácejí stále na posledním místě a tento zápas pro ně bude jistě velmi složitý a těžký.

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem třinácti bodů. Mají záporné skóre 44:84. V posledním kole prohráli vysoko doma s Technikou Brno. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(10+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(6+7).

Poruba se nachází na místě druhém se ziskem 41 bodů. Má kladné skóre 66:44. V posledním zápase vyhrála Poruba na ledě Nového Jičína. Mezi nejproduktivnější hráče Poruby patří Luděk Krayzel(8+14), Petr Seidler(6+13) a Martin Buček(12+6).

Zápas se odehraje ve středu 20.11 v 18:00 na zimním stadionu v Porubě.

Pravděpodobné sestavy:

HC RT TORAX Poruba: Tihlář – Hruzík, Šindelář, Javín, Prokop, Slavík, Vajda, Peslar – Videlka, Krayzel, Vaněk, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka, Zachar, Zuber, Piják, Červenka..

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč, Kubáč, Kundera, Martiník, Novosad, Pavlas, Matula, Matějek, Slovák, Škutchan, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS