Čím více dostávám příležitost naskočit, tím více si na ledě věřím, říká útočník Tomáš Prycl
neděle 24.11.2013 | Michal Václav |

Čím více dostávám příležitost naskočit, tím více si na ledě věřím, říká útočník Tomáš Prycl

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V zápase proti Hodonínu nastupoval ve třetím útoku odchovanec valašskomeziříčského hokeje, Tomáš Prycl . Jak tento útočník zhodnotil samotný zápas s SHK nebo co by chtěl vzkázat všem fanouškům Bobrů se dočtete níže ve článku.

S jakou taktikou jste nastupovali do zápasu proti Hodonínu?
Tak Hodonín je kvalitní mužstvo směrem dopředu, takže taktika byla jasná, hrát ze zabezpečené obrany a inkasovat co nejméně branek.

Konečně tým ukázal bojovnost a srdíčko, určitě tyto vlastnosti budete chtít využít i především v utkáních s Orlovou a Jičínem, souhlasíš?
Souhlasim, zápasy s Novým Jičínem a Orlovou budou pro nás nesmírně důležité. Jelikož se pohybujeme na spodních příčkách tabulky, tak se budeme snažit z těchto utkáni vytěžit bodově maximum. Zápas s Hodonínem jsme nastupovali v kombinované sestavě, převážně s odchovanci. A odchovanci hraji za svůj mateřský klub vždycky srdíčkem.

Jaká byla nálada v kabině po vítězné utkání?
Nálada byla výborná, všichni měli radost ze tři těžce vydřených bodu. o naši radost jsme se podělili i s našima fanouškama :)

Jak ses cítil na ledě co by platný hráč, který svou bojovností dokázal, že se může měřit i s hráči, kteří hrají na vrcholu tabulky?
Cítil jsem se dobře. Výkony ostatních neřeším a neporovnávám je. Soustředím se jen na sebe abych odvedl co nejlepší práci pro tým.

Jak se ti hrálo se svými spoluhráči, měli jste nějaké speciální povinnosti od trenéra?
Trenér nám před zápasem řekl, ať si pohlídáme střední pásmo a nepouštěli je do naši třetiny.

Letos již pravidelně nastupuješ v "A", vidíme, že si na ledě věříš a nebojíš se kontaktu v osobních soubojích, co bys naopak chtěl ještě na své hře zlepšit?
Tak určitě jsem za každou šanci rád. Čím více dostávám příležitost naskočit, tím více si na ledě věřím. Hra u mantinelu mi nevadí ba naopak, baví mě. Ke svým výkonům bych chtěl určitě přidat i nějaký ten gól, takže zlepšit koncovku.

S čím půjdete do zápasu proti Přerovu, který sice prohrál v Jičíně, ale na domácím ledě bude chtít zvítězit?
Přerov doma je výborný celek, jejich domácí fanoušci jsou šestým hráčem v poli, takže to bude obzvlášť těžké. Budeme se snažit dodržovat trenérovou taktiku, kterou jsme nastupovali doma proti Hodonínu.Takže ze zabezpečené obrany hlídat střední pásmo a vyčkávat na šanci dopředu.

Co bys vzkázal fanouškům, aby se navrátili do tribun, po špatných výkonech týmu?
Přál bych si, aby se fanoušci navrátili do tribun, protože nám v zápase chybí jejich hlasitá podpora, která je pro nás oporou. Ne vždycky se nám zápasy vydaří, mějte s námi fanoušci strpení:) Chtěl bych vás pozvat na důležitý zapas do Nového Jičína, aby jste přijeli v co největším počtu a společně jsme tam vybojovali body.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive