Mladší i starší žáci porazili Uherský Ostroh !
pondělí 25.11.2013 | redakce |

Mladší i starší žáci porazili Uherský Ostroh !

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladším i starším žákům HC Bobři Valašské Meziříčí se podařily zápasy proti svým vrstevníkům z Uherského Ostrohu na jedničku. jak mladší, tak i starší jejich kolegové dokázali slovácký tým celkem jednoznačně porazit.

Mladší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Uherský Ostroh 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Branky Bobrů: Převor, Nevrla (Převor), Kubín (Veselá), Mošnička (Frieb), Frieb, Siner René (Stodůlka Lukáš)

Sestava Bobrů: Tuček, Grygar - Frieb, Hruška, Janoštík L., Janoštík M., Kubín, Mošnička, Nevrla, Polášek, Převor, Siner R., Smejkal, Váva, Vedelá, Stodůlka L., Žlebek

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Nebylo to od začátku lehké utkání, ale po prvním vstřeleném golu se náš tým uklidnil a začal hrát to co od nich očekáváme. Důležitá výhra, ale nejvíc si cením předvedené hry a nasazení. Chtěl bych pochválit všechny hráče, včetně brankáře Grygara."

Starší žáci:


HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Uherský Ostroh 10:1 (3:1, 4:0, 3:0)

Branky Bobrů: Hrabovský (Brodek), Mikulenka (Brodek, Hrabovský), Andris (Pernický), Stodůlka Daniel, Brodek (Mikulenka), Stodůlka Daniel (Kelnar), Pernický (Siner Erik), Hrabovský )Mikulenka, Brodek), Adámek, Hrabovský (Brodek)

Sestava Bobrů: Postava - Adámek, Andris, Brodek, Kelnar, Hrabovský, Miklenka, Pernický, Siner E., Stodůlka D., Sviták

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Soupeř v minulém kole nasypal Vsetínu, tak jsem měl obavy, jak to naši kluci zvládnou. Dlouho to bylo vyrovnané, ale jakmile jsme vstřelili další goly, tak si troufám říct, že od stavu 5:1 byl na ledě už jen jeden tým a to ten náš. V nebezpečných šancích soupeře nás podržel golman a hráči hráli opravdu pěkně a účelně. Opět nám tento mladý tým ukázal co v něm je a já jim děkuji za předvedenou hru a za to, jak všem ukázali že ten hokej hrát umí."

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS