Bobry čeká další důležitý zápas. Zajíždějí do Orlové
úterý 3.12.2013 | David Kovář |

Bobry čeká další důležitý zápas. Zajíždějí do Orlové

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí k velmi důležitému zápasu do Orlové. Ta se nachází zatím na posledním místě, a tak nás jistě čeká velmi zajímavý zápas. Bobři jsou předposledním místě a mají na Orlovou náskok jednoho bodu. Přijeďte Bobry podpořit!

Bobři se nacházejí na předposledním jedenáctém místě se ziskem 22 bodů. Mají záporné skóre 53:95. V posledním kole vyhráli po bojovném výkonu na půdě Nového Jičína. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(13+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(8+7).

Orlová se nachází na místě dvanáctém se ziskem 21 bodů. Má záporné skóre 64:88. V posledním zápase vyhrál porazila překvapivě venku Vsetín. Mezi nejproduktivnější hráče Orlové patří Libor Pavliš(6+13), Václav Studený(11+8) a Marek Badžo(11+4).

Zápas se odehraje ve středu 4.12. v 17:00 na zimním stadionu v Orlové.

Pravděpodobné sestavy:

HC Orlová: Iláš (Urbánek) – Ciupa, Szajter, Pavliš, Badžo, Blatoň, Tomis, Studený, Grepl, Hegegy, Vydra, Plášek, Mráz, Matějíček, Mintěl, Voznica, Zientek, Sznapka.

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák I. (Netolička) – Deutsch, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Zábojník, Baroš, Prycl, Randýsek, Martiník, Varga Mir., Pavlas, Matula, Varga Mar., Slovák II., Škutchan, Varga D.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS