Po pauze se Bobři opět vracejí na led. Zajíždějí do Opavy
úterý 10.12.2013 | David Kovář |

Po pauze se Bobři opět vracejí na led. Zajíždějí do Opavy

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu Bobři zajíždějí do Opavy. Té se letos zatím docela daří a nachází se na pátém místě. Bobři jsou ve spodní části tabulky, ale poslední zápasy mají docela slušnou formu a daří se jim. Určitě nás čeká velmi zajímavý zápas.

Bobři se nacházejí na předposledním jedenáctém místě se ziskem 24 bodů. Mají záporné skóre 57:98. V posledním zápase vyhráli na nájezdy po bojovném výkonu v Orlové. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(13+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(9+8).

Opava se nachází na místě pátém se ziskem 43 bodů. Má kladné skóre 83:71. V posledním zápase prohrála vysoko na půdě Nového Jičína. Mezi nejproduktivnější hráče Opavy patří Tomáš Měch(5+16), Tomáš Polok(6+12) a Petr Wolf(11+6).

Zápas se odehraje ve středu 11.12. v 18:00 na zimním stadionu v Opavě.

Pravděpodobné sestavy:

HC Slezan Opava: Šafránek – Galvas, Kysela, Tichý, Kukol, Pavelek, Mosler, Vrabel – Herman, Měch, Wolf – Baďura, Chalupa, Kocián – Svoboda, Polok, Vítek – Vlašánek.

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák I. (Netolička) – Deutsch, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Zábojník, Baroš, Prycl, Randýsek, Martiník, Varga Mir., Pavlas, Matula, Varga Mar., Slovák II., Škutchan, Varga D.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS