Dostávali jsme laciné branky, říká trenér Sedlák.
neděle 25.1.2009 | Aleš Novotný |

Dostávali jsme laciné branky, říká trenér Sedlák.

Obrovské chyby v obraně a také spousta laciných gólů po střelách z větší vzdálenosti. Na to vše si po utkání nejvíce stěžoval trenér meziříčských Bobrů Roman Sedlák. Jeho tým ale měl v první třetině zápas velmi dobře rozehraný a vedl už 3:1. „Měli jsme dobrý vstup do zápasu stejně jako v minulém utkání ve Žďáru nad Sázavou. I dnes jsme začali skvěle, ale potom jsme dostali hodně laciných gólů do naší branky," řekl po zápase.

"Je to velká škoda, protože na pět gólů bychom zápasy měli vyhrávat. I tak jsem ale hráčům po utkání poděkoval za bojovnost a za to odhodlání jít za vítězstvím,“ dodal po utkání zklamaný trenér Sedlák.

Bývalý hráč a nyní trenér Valašského Meziříčí viděl klíčové okamžiky utkání na konci první a na začátku druhé třetiny. Tam se podle kouče Bobrů zápas asi nejvíce lámal. „Utkání se rozhodovalo na konci první a na začátku druhé třetiny. Dostali jsme hloupý gól na 3:2, potom Přerov proměnil trestné střílení a po chvilce přidal další gól na 3:4,“ zlobil se kouč Bobrů. Po této gólové sprše se rozhodl vystřídat brankáře a vzal si také oddechový čas, aby hru trochu uklidnil. „Nechtěl jsem, aby se brankář Krumpoch dál trápil, tak jsem zkusil poslat do hry náhradníka Mocka. Ten nás chvíli držel, ale potom taky dostal hodně nešťastné góly. Řekl bych, že minimálně jeden gól mohl chytit. Třeba bychom potom urvali nějaký ten bod,“ míní kouč Sedlák.

V posledních dvou zápasech také Bobrům hodně narostl počet obdržených branek. Ve Žďáru nad Sázavou inkasoval tým pětkrát a dnes od přerovských Zubrů dokonce šestkrát. „Do kolen nás teď sráží individuální chyby hráčů, po kterých dostáváme opravdu hodně laciné góly. Sice dokážeme dát v utkání hodně gólů, to je pravda, ale hra v obraně teď rozhodně není podle našich představ,“ říká meziříčský trenér k jedenácti obdrženým brankám z posledních dvou zápasů.

Bobři z Valašského Meziříčí tak po sobotním nevydařeném utkání natáhli sérii bez tříbodového vítězství už na pět zápasů v řadě. Naposledy doma zvítězili ve valašském derby se Vsetínem a od té doby získali jen jediný bod ve Velkém Meziříčí. „Krize bohužel pořád trvá. Já ale věřím, že to už brzy zlomíme a znovu tým nastartujeme. Teď jedeme do Šternberka a v blízké době očekáváme nějaké posily, které by měly naši hru trochu oživit,“ vzhlíží trenér Roman Sedlák k dalšímu zápasovému programu, který tým Bobrů v nejbližší době čeká.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS