Další valašské derby je zde. Do Valmezu zajíždí Vsetín. Podaří se Bobrům konečně v této sezóně Vsetín porazit?
pátek 20.12.2013 | David Kovář |

Další valašské derby je zde. Do Valmezu zajíždí Vsetín. Podaří se Bobrům konečně v této sezóně Vsetín porazit?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Třetí letošní valašské derby je zde. Již tuto sobotu zavítá do Valmezu Vsetín. Tomu se poslední dobou moc nedaří a nachází se na sedmém místě. Bobři jsou stále na místě posledním. V derby se ale nesmíme dívat na tabulku. Je to úplně jiné utkání, než klasické. Přijďte podpořit Bobry i vy! A pomoct jim tak konečně letos porazit Vsetín.

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem 25 bodů. Mají záporné skóre 60:115. V posledním zápase prohráli po bojovném výkonu venku na nájezdy s Břeclaví. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří trio bratrů Vargových - Miroslav Varga(13+6), David Varga(9+8) a Martin Varga(6+9).

Vsetín se nachází na místě sedmém se ziskem 36 bodů. Má záporné skóre 81:91. V posledním zápase prohrál na nájezdy doma s Novým Jičínem. Mezi nejproduktivnější hráče Vsetínu patří Daniel Vaněk(8+23), René Kajaba(17+9) a Martin Ambruz(10+12).

Zápas se odehraje v sobotu 20.12. v 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák I. – Deutsch, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Zábojník, Baroš, Prycl, Randýsek, Martiník, Varga Mir., Pavlas, Matula, Varga Mar., Slovák II., Škutchan, Varga D.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Žák, Vrba L., Vrba F., Báchor, Hurtík, Farda - Kajaba, Vaněk, Vítek - Mikšovský, Ševčík, Kubo - Kývala, Pokorný, Hruška P. - Podešva, Daněk, Janeba.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS