Poslední vítězství nás nakoplo a je na čase vyhrát poslední derby sezóny, říká Werner Hartmann.
čtvrtek 6.2.2014 | David Kovář |

Poslední vítězství nás nakoplo a je na čase vyhrát poslední derby sezóny, říká Werner Hartmann.

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí k poslednímu derby na Lapač. Vsetínu se poslední dobou daří a vyhrál posledních devět zápasů v řadě. Bobrům se poslední dobou moc nedaří, ale v minulém zápase porazili doma Břeclav 5:2. Přijeďte Bobry podpořit a pomoct jim tak vyhrát tento prestižní zápas!

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem 33 bodů. Mají záporné skóre 81:156. V posledním zápase vyhráli doma s Břeclaví 5:2. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří David Varga(13+10), Miroslav Varga(13+7)a Ondřej Řezáč(12+8).

Vsetín se nachází na místě pátém se ziskem 65 bodů. Má kladné skóre 119:108. V posledním zápase vyhrál na půdě Nového Jičína. Mezi nejproduktivnější hráče Vsetína patří Daniel Vaněk(10+33), René Kajaba(26+16) a Martin Ambruz(15+19).

Werner Hartmann: Rád bych vzkázal našim skvělým fanouškům, aby nás dojeli podpořit v co nejhojnějším počtu a mohli s námi oslavit výhru, pro kterou si jedeme. Poslední vítězství nás nakoplo a je na čase vyhrát poslední derby sezóny. Přijďte nás podpořit a vytvořit nám "domácí" atmosféru.

Aktuální forma týmů:

VHK Vsetín - výhra, výhra, výhra, výhra, výhra.

HC BOBŘI Valašské Meziříčí - prohra, prohra, prohra, prohra, výhra.

Vzájemné zápasy:

5.10. Val. Meziříčí - Vsetín 1:5

13.11. Vsetín - Val. Meziříčí 4:1

21.12. Val. Meziříčí - Vsetín 2:3

Zápas se odehraje v sobotu 8.2. v 17:30 na zimním stadionu Lapač.

Pravděpodobné sestavy:

VHK Vsetín Hromada - Hurtík, Vrba L., Žák, Vrba F., Báchor, Tichý, Farda, Kajaba, Vaněk, Ambruz, Kubo, Ševčík, Mikšovský, Vítek, Podešva, Zúbek, Kývala, Daněk, Hruška P.

HC BOBŘI Valašské Meziříčí: Slovák – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Deutsch, Řezáč, Kubáč, Martiník, Matula, Kundera, Škutchan, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Matušenko, Slovák II, Pavlas.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS