Na koho Bobři narazí v baráži?
pondělí 24.2.2014 | David Kovář |

Na koho Bobři narazí v baráži?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři letošní sezónu skončili na posledním místě se ziskem 33 bodů. Je již jasné, že Bobři si zahrají baráž. S jakým soupeřem? To se dočtete uvnitř článku. Bojovat v kvalifikaci o baráž 2.ligy budou hned tři celky.

Prvním možným soupeřem je SK Karviná. Karviná vyhrála svou skupinu bez větších komplikací a v play-off si vedla nesmírně dobře. Odehraje ještě finále krajské soutěže se Šumperkem, ale již teď je jisté, že se Karviná zúčastní kvalifikace o baráž 2. ligy, protože Šumperk nemůže do druhé ligy postoupit.

Druhým možným soupeřem je HC Uničov. Uničov se umístil na první místě o jeden bod před Velkým Meziříčím. V této skupině se play-off nehraje, takže HC Uničov má taky již jistou kvalifikaci o baráž 2. ligy.

Třetím a posledním možným soupeřem Bobrů je HK Kroměříž. Ta obsadila v krajské lize Jižní Moravy a Zlínského kraje 6. místo. Tahle skupina se ale na konci rozděluje a postupuje tedy první z Jižní Moravy (HC Uničov) a první ze Zlínského kraje. HK Kroměříž je prvním týmem ve Zlínském kraji a má již také zajištěnou kvalifikaci o baráž 2.ligy.

Následovat tedy bude kvalifikační skupina vítězů tří krajů, ve které se utkají systémem doma venku Uničov, Kroměříž a Karviná. Vítěz skupiny se následně popere o druhou ligu v baráži s námi. Rozlosování kvalifikační skupiny zatím není známé.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS