Aleš Flašar u Bobrů
pátek 7.3.2014 | David Kovář |

Aleš Flašar u Bobrů

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí se domluvil na měsíční spolupráci s trenérem Alešem Flašarem, který povede v rámci doplnění realizačního týmu mužstvo v baráži společně s Janem Vavrečkou

Klub HC Bobři Valašské Meziříčí se domluvil na měsíční spolupráci s trenérem Alešem Flašarem, který povede v rámci doplnění realizačního týmu mužstvo v baráži společně s Janem Vavrečkou.

Aleš Flašar je zkušený trenér i hráč. Jako hráč působil ve Vítkovicích, Topolčanech, Karviné, Třinci, Olomouci, Opavě, Weißwasseru a svou hráčskou kariéru ukončil ve slovenské Skalici.

Jako trenér působil v Porubě, Orlové, Havířovu, Prostějovu, Karviné, Osvětimi a v Novém Jičíně, který dokázal dovést letošní sezónu k záchraně.

Proč zrovna on bude pomáhat Bobrům v zachráně je možné i rozpoznat z pozápasového rozhovoru po utkání Valmezu proti Novému Jičínu, kdy Jičín porazil Bobry - "Samozřejmě, že mám z dnešního zápasu velkou radost. Na druhou stranu mě to velmi mrzí kvůli Honzovi Vavrečkovi, protože je to můj velký kamarád."

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Bobři Valašské Meziříčí
HC Slezan Opava