Mladší i starší žáci porazili PSG Zlín!
pondělí 10.3.2014 | David Kovář |

Mladší i starší žáci porazili PSG Zlín!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší a mladší žáci se doma utkali proti Zlínu. Uvnitř článku si můžete přečíst, jak se jim dařilo.

Mladší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC PSG Zlín 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

Branky Bobrů: Nevrla (Převor), Převor, Nevrla (Převor, Mošnička)

Sestava Bobrů: Tuček - Nevrla, Hruška, Janoštík Lukáš, Janoštík Matěj, Kubín Adam, Mošnička, Polášek, Převor, Siner René, Smejkal, Vávra, Frieb, Hrabovský

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Bylo to utrápené vítězství, které jsme mohli ještě v posledních vteřinách ztratit. Naše hra je bez pohybu, jako by klukům na konci sezony docházely síly. Musí se taky změnit přístup k tréninkům a samotným zápasům nebo se také může stát, že zbývající utkání prohrajem. Zlín dnes opět dobře bruslil a pokud bych měl být spravedlivý, tak si zasloužil bod."

Starší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC PSG Zlín 5:4 (0:1, 4:3, 1:0)

Branky Bobrů: Andris (Pernický, Sviták), Pernický Andris, Brodek (Andris, Pernický), Andris, Pernický (Andris)

Sestava Bobrů: Postava - Andris, Brodek, Adámek, Mikulenka, Pernický, Siner Erik, Stodůlka, Sviták, Žlebek.

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "První třetina byla nahoru dolů. Na obou stranách hodně nevyužitých šancí. Nás hlavně mrzely 3 neproměněné samostatné nájezdy na bránu soupeře a tak přišel trest. Začátek druhé třetiny kluci zaspali a běhěm několika vteřin to bylo 0:3. Pak se ovšem ukázala morální síla a bojovnost tohoto týmu.. Zejména bych vyzdvihl hru Tomáše Andrise, který svým výkonem nasměroval tým k výhře, jako správný kapitán! Hokej je ovšem kolektivní hra, takže pochvalu zaslouží všichni hráči, včetně spolehlivého golmana Michala Postavy."

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS