Bobři se v baráži utkají s Uničovem
sobota 15.3.2014 | David Kovář |

Bobři se v baráži utkají s Uničovem

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Včerejší výhra Uničova nad Kroměříží rozhodla o tom, že Uničov je vítězem kvalifikační skupiny a utká se s Bobry v baráži o 2. ligu. Uničov má ve svém středu několik hráčů, kteří prošli ať už první, či druhou ligou např. Handl, Žajgla, Kavulič. Více ve článku.

Včerejší výhra Uničova nad Kroměříží rozhodla o tom, že právě Uničov si zahraje baráž proti Bobrům. Uničov vyhrál všechny tři zápasy ve kvalifikační skupině. V prvním zápase porazil Kroměříž venku 1:5. V druhém zápase doma Karvinou 7:5 a ve třetím zápase porazil Kroměříž doma 6:4.

Uničov základní část vyhrál o 1 bod před Velkým Meziříčím a získal 64 bodů. Ze 24 zápasů 16 vyhrál v základní hrací době, dva v prodloužení, tři prohrál v prodloužení a čtyřikrát prohrál v základní hrací době. Jeho hráči nastříleli 120 branek a brankáři inkasovali 81 branek.

Pravděpodobná sestava Uničova:

Turek (Řoutil) - Trojan, Navrátil, Hrdlička, Syrůček, Sikora, Vondra - Handl, Nedopil, Kavulič - Skácel, Frieb, Winkler - Peč, Zatloukal, Klíč - Spěvák.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS