Podruhé za sebou doma, střetnou se dvě Meziříčí
úterý 10.2.2009 | Ondřej Kubát |

Podruhé za sebou doma, střetnou se dvě Meziříčí

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské proti tomu Velkému. Které Meziříčí bude úspěšnější? Už tuto středu je na programu devětatřicáté kolo východní skupiny druhé hokejové ligy. Bobrům se nepovedl poslední zápas doma, po dvou výhrách znovu prohráli. Vrátit se na vítěznou vlnu tak budou chtít právě proti Velkému Meziříčí. Jasným favoritem budou Bobři, Velké Meziříčí je totiž v tabulce beznadějně poslední. Zápas se hraje ve středu v 18 hodin.

Velkému Meziříčí se opravdu letos nedaří. V tabulce je poslední s jednatřiceti body, na předposlední Pelhřimov ztrácí 11 bodů. Osm kol před koncem soutěže tak situace v tomto týmů dvakrát lichotivá není. Chtějí-li hráči Horáckého hokejového klubu pomýšlet na záchranu, měli by okamžitě začít vyhrávat. V posledním kole prohrálo Velké Meziříčí o gól v Orlové, předtím dostalo výprask doma s Hodonínem v poměru 10:2. Ale pozor. Zhruba před měsícem, v rámci jednatřicátého kola, hráli Bobři právě ve Velkém Meziříčí, a prohráli 1:2 po nájezdech.

Bobři se konečně vzpamatovali a začali sbírat body. Po tragickém vstupu do roku 2009, kdy šestkrát za sebou prohráli, dokázali porazit doma Techniku Brno a venku opavský Slezan. V minulém kole se ale znovu nezadařilo. Se silným Šumperkem, jedním z adeptů na postup do první ligy, prohráli 4:5 po prodloužení. Bobři tedy mají co napravovat. V tabulce jim aktuálně patří třetí místo. Čtvrtý Hodonín na ně ztrácí bod, naopak druhý Šumperk má čtyřbodový náskok. Hráči doufají, že je přijde podpořit co nejvíce fanoušků. Právě v těchto chvílích jsou potřeba.

Poslední vzájemné utkání (hráno 14. ledna 2009)

HHK Velké Meziříčí - HC Bobři Val. Meziříčí 2:1 po s. n. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Bula (Kunstmüller), 66. Nekvasil - 33. Zrník (Dvořák, Vaněček).

Sestava z posledního zápasu

HC Bobři Val. Meziříčí: Jirkův – Růčka, Zientek, Zrník, Krisl, Blažek, O. Dvořák - Tatarčík, P. Dvořák, Matějný, Šebesta, Sochorek, Kratěna, Vaněček, Martiník, L. Bokroš, Dědek, D. Varga, T. Bokroš, M. Varga.

HHK Velké Meziříčí: Betinec – Kadela, Stráňovský, Vlašín, Konta, Hajas, Kunstmüler, Troščák, Sobotka, Burián, Nekvasil, Fila, Kochánek, Jonáš.

Utkání mezi Bobry z Valašského Meziříčí a Horáckým hokejovým klubem Velké Meziříčí začíná na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí tuto středu v 18 hodin. Pokud se na zápas nedostanete, můžete sledovat tradiční on-line přenos. Hlavním rozhodčím bude pan Váňa, na čarách mu pomůže dvojice Dučák – Poláček.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS