Bobry do nové sezóny posílí Martin Straka!
úterý 1.4.2014 | David Kovář |

Bobry do nové sezóny posílí Martin Straka!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešním ránem se stala naprostá senzace. Martin Straka totiž přijel brzy ráno do Valašského Meziříčí na schůzku s klubem. Po necelé hodině domlouvání smlouvy se nakonec upsal a pomůže Bobrům do nové sezóny.

"Ano, je to opravdu tak. Hned po tom, co Martin Straka ukončil smlouvu v Plzni jsme mu zavolali a oslovili ho. Martin dnes za námi přijel a byl vstřícný. Dali jsme mu totiž jako jediní nabídku a Martin hokej dále chce hrát závodně. Říkal, že bude rád, když si bude moc zahrát a navíc klubu pomůže", říká vedoucí týmu HC Bobři Valašské Meziříčí.

Slyšel jsem, že jsou ve Valmezu pěkné holky a dobré pivo. Každopádně co vím, tak jsou tu i dobří fanoušci a to mi jde. Chci hrát hokej pro lidi. Na novou sezónu se už moc těším, bude to pro mě výzva a úplně něco nového! Přesně tohle nám prozradil Martin Straka.

Nám fanouškům nezbývá nic jiného, než se těšit na další sezónu. Pauza sice bude dlouhá, ale co my můžeme vědět. Třeba Martin Straka přesvědčí další hokejové legendy a Valašské Meziříčí se dostane časem do extraligy!

Apríííííííííííííííl :-)

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS