První přípravný zápas je tady! Bobři hostí Nový Jičín
sobota 9.8.2014 | redakce |

První přípravný zápas je tady! Bobři hostí Nový Jičín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehrají své první přípravné utkání před novou sezónou 2014/2015 na svém ledě v úterý, 12.8.2014 od 18.hodin proti celku Nového Jičína. V týmu Bobrů se můžete opětovně těšit mimo jiné na domácí trio bratrů Vargů, Ondřeje Martinka, Vojtěcha Baroše či Marka Randýska. Přijďte se podívat na první zápas a povzbudit domácí hokejisty ve své přípravě za lepší nadcházející sezónou.

Bobři loňskou sezónu mohou hodnotit ze dvou pohledů. Tedy část hokejového roku vedoucímu až do samotné baráže, a poté samotnou baráž proti Uničovu. Na tu první část nebude zajisté vzpomínat nikdo s nadšením, neboť poslední místo v tabulce znamenalo pád do prolínací soutěže. V té byl k trenéru Vavrečkovi nápomocen jeho kamarád a dlouholetý hokejový parťák Aleš Flašar, kteří pomohli pro Valašské Meziříčí druhou ligu zachránit. Zvlášť druhé utkání na ledě Uničova a rozhodující branka vstřelená Romanem Škutchanem sedm vteřin před koncem základní hrací doby za nerozhodnutého stavu přinesla doslova gejzír radosti nejen na hráčskou lavičku, ale i do hlediště meziříčským fanouškům. To je však již vše minulostí. Letos jsou ambice „A“ týmu daleko vyšší.

Klub již nechce opakovat atakování posledních pozic v tabulce a svůj hráčský kádr na to také tvoří. Přípravné zápasy a noví hráči, kteří jsou ve Valašském Meziříčí na zkoušku, tak budou mít možnost dokázat, že mohou valašský tým pozvednout do „klidných“ pater tabulky bez obav přímého sestupu. Kteří hráči však nakonec naskočí do mistrovských utkání? Na tuto odpověď si budeme muset ještě pár týdnů počkat po odehrání všech přípravných utkáních.

Sponzorem tohoto utkání je:

A právě první přátelské utkání svede do Valašského Meziříčí celek, ke kterému to máme co by do počtu kilometrů nejblíže – Nový Jičín. Na jeho lavičku se vrátil po naší barážové anabázi jeho zkušený trenér Aleš Flašar, kterému dělá asistenta Radomír Grimm. Mužstvo mužů Nového Jičína opustilo také několik opor, asi tou největší je ikona novojičínského hokeje Petr Macháček, který ukončil hráčskou kariéru. V Novém Jičíně dlouhá léta působil i velezkušený Petr Gulda, který se však připravuje na sezónu u Bobrů. V jaké sestavě přijede hostující celek taktéž není známo, předpokladem je, že taktéž vyzkouší své nové hráče v týmu.

Zápas mezi Bobry a Novým Jičínem startuje na zimáku ve Valašském Meziříčí 12.8.2014 od 18.hodin. Vstupné je 30 Kč. Věříme, že po třech hubených letech přichází právě ta, která si opětovně nakloní fanoušky na svou stranu a s hrdostí budeme fandit valašskomeziříčskému hokeji.

Na zápas Vás pozval i trenér domácích Jan Varvrečka. viz video níže...

Od sezony bude spuštěna celoroční soutěž o volné lístky. Jak je získat? Stačí vždy před zápasem sdílet pozvánku z oficiálních facebookovských stránek na svém profilu a tipnout si pod originální článek dobře výsledek zápasu a lístek na další domácí zápas je VÁŠ!

Chcete se i vy stát sponzorem utkání? Tak se nám ozvěte na e-mail: HcBobri@gmail.com!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS