Frýdek-Místek bude dalším soupeřem Bobrů v přípravě
pondělí 25.8.2014 | Redakce |

Frýdek-Místek bude dalším soupeřem Bobrů v přípravě

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již toto úterý tj. 25. srpna od 18:00 hod. se uskuteční další domácí přípravné utkání A-mužstva. Tentokrát soupeřem Bobrů bude celek z Frýdku-Místku. Na utkání diváky osobně pozval také obránce domácího mužstva Jozef Šimek, video naleznete uvnitř článku. Zároveň bychom chtěli fanouškům připomenout soutěž, která se odehrává před každým domácím zápasem na FB.

Své třetí domácí utkání odehrají hokejisté Valašského Meziříčí proti celku HC Frýdek-Místek. Celek vedený Radimem Nečasem odehrál již dva přátelské utkání (oba na půdě soupeře). Nejdříve mu byl soupeřem tým z Kopřivnice, tým z Frýdku-Místku si s ním poradil celkem jednoznačně 1:4. Dalším soupeřem byl tým SK Karviná, která získala téměř na poslední chvíli druholigovou příslušnost. Tento zápas byl o poznání vyrovnanější a druholigový nováček zvítězil po samostatných nájezdech 6:5.

Sponzorem tohoto utkání je:


Naši hokejisté ve svém posledním zápase porazili prvního soupeře frýdecko-místeckých hokejistů poměrem 6:1. Za Bobry se trefili postupně Daniel Matušenko, Vojtěch Baroš, Jiří Slovák, Miroslav Varga, René Kysučan a Ondřej Martiník.

Na zápas fanoušky pozval také domácí obránce Jozef Šimek!


Od prvního přípravného utkání byla spuštěna celoroční soutěž o volné lístky. Jak je získat? Stačí vždy před zápasem "lajknout" pozvánku z oficiálních facebookovských stránek na svém profilu a tipnout si pod originální článek dobře výsledek zápasu a lístek na další domácí zápas je VÁŠ!

Chcete se i vy stát sponzorem utkání? Tak se nám ozvěte na e-mail: HcBobri@gmail.com!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS