Udrží Bobři vítěznou sérii i proti Šternberku?
pondělí 23.2.2009 | Michal Václav |

Udrží Bobři vítěznou sérii i proti Šternberku?

Na tuto odpověď si budeme muset počkat do středy, kdy na zimním stadionu přivítáme od 18. hodin celek z úpatí Nízkých Jeseníků, a sice mužstvo HC TJ Šternberk. Tento dlouholetý účastník třetí nejvyšší soutěže se v letošní sezoně prozatím nachází na devátém místě, které mu zaručuje pohodlný postup do předkola - play off.

V minulém kole si Bobři z Valašského Meziříčí vyšlápli na celek HC Přerov, kterého po dlouhé době na jeho vlastním ledě po dvou brankách Sochorka, jedné Tatarčíka a Kratěny porazili v poměru 1:4. Velkou zásluhou na výsledku měl také v brance bobrů Ondřej Jirkův, který domácímu týmu pochytal několik vyložených šancí. Tímto tříbodovým vítězstvím se mužstvo Valašského Meziříčí posunulo zpět na druhé místo východní skupiny II. národní hokejové ligy.

Náš středeční soupeř ze Šternberka v minulém kole hostil Orlovou. Hosté šli brzy do vedení a první třetinu vyhráli v poměru 0:2. Prostřední část zápasu se hrála bez gólu. Šternberk dlouho výsledkově tahal za kratší konec a stav 0:2 pro hosty trval až do 58. minuty zápasu, kdy následně v rozmezí jedné minuty snížil domácí Vích a ihned poté vyrovnal Dobrý. Jelikož v prodloužení ani jeden tým neskóroval, přišly na řadu samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější hostující tým z Orlové a připsal si do tabulky dva body.
Bobři určitě mají soupeři co vracet, neboť v minulém kole S-L na jeho ledě prohráli 3:1, kdy jedinou branku hostů zaznamenal Pavel Šebesta.

Mezi nejproduktivnější hráče hostujícího celku musíme zmínit především útočné quatro Zima, Fiala, Klimovič, Jurák, kdy převážně tito hráči tvoří výsledky hostujícího týmu. Šternberk určitě nebude snadným a odevzdaným soupeřem, což dokázal nejen doma s mužstvem Orlové, ale také v Hodoníně , kde prohrál o jednu branku a v obou utkáních byl více než vyrovnaným soupeřem. Potvrdí tedy bobři na svém ledě další domácí vítězství, nebo body poputují do 16 tisícového města nedaleko Olomouce?

Sestava v minulém zápase:

HC Bobři Val. Meziříčí: Jirkův - Růčka, Zrník, T. Bokroš, Krisl, Blažek, O. Dvořák, Starůstka, Mlynář, Tatarčík, P. Dvořák, Matějný, Šebesta, Sochorek, Kratěna, Vaněček, D. Varga, L. Bokroš, Dědek, M. Varga

HC TJ Šternberk: Pekař (Tomášek) - Skříteský, Zapletal, Hruška Pavel, Jurák, Spurný, Fiala, Dobrý, Anděl, Vích, Trunda, Meidl, Jurdič, Fekiač, Musil, Hruška Petr, Klimovič, Zima, Šimo, Jurdič, Tomášek
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS